نظرات منحنی سامسونگ Odyssey Neo G9 49، مزایا و معایب

توسط TechSpot در

95

Samsung Odyssey Neo G9 دارای عملکرد خیره‌کننده SDR و HDR، دقت رنگ فوق‌العاده، توانایی نرخ تازه‌سازی عالی و فرم فاکتور عریض همه‌جانبه است. ارزان نیست و برای همه مناسب نیست، اما یکی از بهترین مانیتورهای بازی است که تا کنون ساخته شده است.

توسط TechAeris در

97

Samsung Odyssey Neo G9 با قیمت 2500 دلار یک دوربین فوق عریض فوق العاده با HDR چشم نواز است، اما اجرای ناقص آن را از عظمت باز می دارد.

توسط T3 در

100

Samsung Odyssey Neo G9 یک مانیتور گیمینگ مینی ال ای دی فوق عریض است که شما و بودجه شما را از بین می برد.

توسط DisplayNinja در

94

Samsung Odyssey Neo G9 یک مانیتور گیمینگ عالی است و تنها بر اساس پایه و اساس مدل سال گذشته بهبود یافته است. بسیاری از بخش‌های عملکرد این مانیتور در نسخه جدید تغییری نکرده‌اند، اما این یک چیز خوب است زیرا سامسونگ قبلاً در زمینه‌هایی مانند عملکرد حرکتی، به‌ویژه با پنل VA، پیشتاز بود.

توسط IGN روشن است

70

گیمرهایی که به دنبال یک راه‌اندازی چشمگیر هستند که ویژگی‌های ضروری بازی و رنگ‌های مشکی باورنکردنی را در بسته‌ای با طراحی زیبا ارائه دهد، Odyssey Neo G9 را دوست خواهند داشت.

توسط TechRadar در


نسخه اصلی Samsung Odyssey G9 به راحتی جایزه انتخاب ویرایشگر ما را در سال گذشته به دست آورد، و Samsung Odyssey Neo G9 به راحتی همین افتخار را برای امسال به دست آورد. تغییرات جزئی طراحی و پنل ال ای دی Quantum Mini تنها نسبت به مدل سال گذشته بهبود یافته است. اگر پولی برای سوزاندن دارید و می توانید قیمت مانیتور گیمینگ Samsung Odyssey Neo G9 را بپردازید، ناامید نخواهید شد.

توسط NewsWeek در


Samsung S49AG95 Odyssey Neo G9 یک تجربه بازی SDR و HDR شگفت‌انگیز را به لطف وضوح بالا، نرخ تازه‌سازی بالا، VRR، زمان پاسخ‌دهی سریع و مینی LED FALD در منطقه ۲۰۴۸ ارائه می‌کند.

توسط TrustedReviews در

90

دست در: Samsung Odyssey Neo G9 یک هیولای مطلق از یک مانیتور بازی است و برخی از چشمگیرترین فناوری هایی را که تا به حال در صفحه نمایش رایانه شخصی دیده ایم، در خود جای داده است. با این حال، قیمت فوق‌العاده بالا و اندازه انبوه احتمالاً باعث می‌شود که بسیاری از مردم از دستیابی به آن جلوگیری کنند.منبع

Samsung Odyssey Neo G9 بدون شک یکی از بهترین مانیتورهای گیمینگ برای رایانه های شخصی ویندوزی است که می توانید در حال حاضر بخرید: بزرگ و گران است، اما اگر برای شما خوب است، می توانید از تصاویری خیره کننده در این صفحه نمایش فوق عریض 49 اینچی لذت ببرید. .