نظرسنجی ایلان ماسک از کاربران می‌پرسد که آیا او باید از سمت مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری کند، 57.5 درصد رأی مثبت دادند.

هرکسی که ماسک (اسنوپ داگ؟) را به عنوان مدیرعامل برعهده بگیرد، کار سختی در دستانش خواهد بود، به خصوص که دومین فرد ثروتمند جهان همچنان مالک این پلتفرم خواهد بود، بنابراین رئیس جدید احتمالاً باید از سیاست ها و استراتژی ماسک پیروی کند. توییتر. اینکه آیا جایگزینی ماسک به‌عنوان مدیر عامل، تبلیغ‌کنندگان عصبی را آرام می‌کند، مشخص نیست.

حدود 14 ساعت پیش، ماسک نظرسنجی دیگری را در توییتر منتشر کرد که بر تصمیمات یکی از شرکت‌هایش تأثیر می‌گذارد. او یک دهم سهام تسلا خود را بر اساس نتیجه یک نظرسنجی در سال 2021 فروخت و ماه گذشته پس از اینکه افراد بیشتری رای مثبت دادند، حساب‌های توییتر از جمله حساب دونالد ترامپ را بازگرداند. ماسک در توییتی نوشت: “آیا باید از سمت ریاست توییتر کنار بروم؟ من از نتایج این نظرسنجی تبعیت می کنم.”

منبع

به قول معروف، مواظب آرزوهایت باش، چون ممکن است به آن برسی

— ایلان ماسک (@elonmusk) 18 دسامبر 2022

آیا باید توییتر را اجرا کنم؟

– اسنوپ داگ (@SnoopDogg) 19 دسامبر 2022

چه اتفاقی افتاده؟ با توجه به اینکه نیمی از کارکنان توییتر از زمان ورود ایلان ماسک از این شرکت اخراج شده یا آن را ترک کرده اند، به نظر می رسد پست بعدی که ممکن است به دنبال پر کردن آن باشد، مدیر عامل باشد. ماسک اوایل امروز در یک نظرسنجی توییت کرد و از او پرسید که آیا باید از سمت رئیس کنار برود یا خیر. بیش از 17.5 میلیون نفر تاکنون رای داده اند و “بله” 57.5 درصد آرا را به دست آورده است.

آیا باید از سمت ریاست توییتر کنار بروم؟ من به نتایج این نظرسنجی پایبند خواهم بود.

— ایلان ماسک (@elonmusk) 18 دسامبر 2022

بخونید:  Akamai یک رکورد جدید حمله DDoS علیه یکی از مشتریان اروپایی خود را مهار کرد