نقدهای جنگ ستارگان جدی: بازمانده، مزایا و معایب

با این حال، Star Wars Jedi: Survivor کاملاً جانشین شایسته ای برای یک بازی بسیار خوب است که اگر حتی اندکی از Jedi: Fallen Order لذت می برید، باید 100 درصد آن را بازی کنید. کاملاً آندور نیست، اما Jedi: Survivor یکی از بهترین تجربه‌های جنگ ستارگان است که می‌توانید در حال حاضر برای آن هزینه کنید.

توسط Polygon در


Star Wars Jedi: Survivor از هر نظر بزرگتر از Fallen Order است و نبرد و پیمایش عالی و همچنین داستانی خارق العاده را ارائه می دهد.

توسط tsa در

80

Star Wars Jedi: Survivor تقریباً از هر نظر بزرگ‌تر و دقیق‌تر از Fallen Order است، اما همچنان یک داستان شخصی را روایت می‌کند.

توسط VG247 در

80

توسعه‌دهنده Respawn Entertainment به وضوح رویکردی سنجیده و متفکرانه را برای تجزیه و تحلیل آنچه در آخرین بازی جنگ ستارگانش مؤثر بود و چه چیزی انجام نداد، در پیش گرفت و Jedi: Survivor احساس می‌کند تلاشی شایسته برای تکامل است. این جادوی جنگ ستارگان و همچنین هر چیزی در کانن فعلی را به تصویر می کشد، و در نوع خود یک ماجراجویی ستاره ای است. با این حال، فانتزی جدی بودن را میخکوب می کنید؟ به درد نمیخوره

به خدا یک گیک است

90

توسط GameInformer در

93

این بسیار مطلوب است که بازی‌های جنگ ستارگان کمی احمقانه باشند، از همراهان واقعاً بامزه‌ای مانند Greeze گرفته تا مقدار زیادی از Jedi Suspension of Disbelief که باید در سرتاسر آن مهار کنید، تا اینکه بیش از حد خود جدی یا رواقی شوند. در نهایت این معامله تقریبا غیرممکنی است که Respawn با Star Wars: Jedi Survivor دارد. عدم تمرکز آن چیزی است که آن را عقب نگه می دارد – و همچنین چیزی که آن را چنین انفجاری می کند.

توسط The Verge on


Star Wars Jedi: Survivor آنچه را که Fallen Order به دست آورده است می گیرد و با آن دیوار می دود، سپس دوبار پرش می کند و مستقیماً وارد یک نبرد حماسی شمشیر نوری می شود. به جای اینکه ما را به نقطه اول برگردانیم تا سفر کال را دوباره به عنوان یک پاداوان آغاز کنیم، کنترل یک شوالیه جدی جدی به ما اعتماد شده است که می‌توانیم به استادی در تحرک فوق‌انسانی و نبردهای فوق‌العاده و چالش‌برانگیز تبدیل شویم.

توسط DigitalTrends در

80

متأسفانه، برخی از تصمیم‌ها آزمایش‌های ارگانیک را به نفع آزمون و خطا کنار می‌گذارند و برخی از عناصر آنطور که باید صیقلی به نظر نمی‌رسند. ارائه آن در خارج از برخی از تعاملات NPC که به نظر می رسد آخرین نسل هستند زیبا است، اما عملکرد فنی وحشتناکی بر آن سنگینی می کند که حالت “عملکرد” ​​را غیرقابل اجرا می کند. در نهایت، Star Wars Jedi: Survivor یک بازی بسیار خوب با داستان عالی، طراحی عالی و گیم پلی سرگرم کننده است، اما به دلیل عدم پرداخت پولیش و عملکرد ضعیف با مشکل مواجه شده است. شاید به درجه استادی نرسیده باشد، اما Star Wars Jedi: Survivor یک جدی واقعی از سمت سبک است.

توسط Destructoid در

90

بنابراین نه، Jedi: Survivor مشتق کمتری نسبت به نسخه قبلی خود نیست، داستان آن بی مزه است، و Cal هنوز هم مثل جهنم خسته کننده است. اما بار دیگر، هیچ‌کدام از اینها واقعاً مهم نیست: این نزدیک‌ترین چیزی است که بیشتر ما تا به حال به احساس جدی بودن دست پیدا می‌کنیم، و در آن زمان، بازی موفق می‌شود. عاقبت بر روی نسخه اصلی به روش‌های کوچکی ساخته می‌شود، بدون اینکه بخش‌هایی را که باعث کارکرد آن شده‌اند به هم بریزد.

توسط Mashable در


Star Wars Jedi: Survivor ادامه عالی سفر Cal Kestis است. داستان کمی قابل پیش‌بینی است و پلتفرم‌سازی می‌تواند واضح‌تر باشد، اما این دنباله‌ای است که بر اساس ایده‌های اصلی ساخته شده است و لذت واقعی از کاوش در جهان‌های جدید گسترده، کندوکاو در علم و مبارزه با باس‌های مخفی وجود دارد.

توسط HardcoreGamer در

80

Star Wars Jedi: Survivor یک پله بالاتر از نسخه قبلی خود و سرگرمی فوق العاده است، به شرطی که اجازه ندهید آن غارتگر وسواس کلکسیونی شما را تحت کنترل خود درآورد. این یک شاهکار روایی و جذاب ترین بازی اکشن دنیا نیست. اما هیچ کار بدی انجام نمی دهد و در جایی که اهمیت دارد برتری می یابد. این جهان جنگ ستارگان را با دقت نشان می‌دهد و بر جنبه‌هایی از آن تأکید می‌کند که حتی پس از گذشت این همه مدت، حتی عاشقان آندورا خسته مانند من را به IP علاقه مند می‌کند. یک توصیه واضح به طرفداران جنگ ستارگان، و یک تشویق صمیمانه به هر کس دیگری که ممکن است حتی از راه دور علاقه مند باشد.

توسط EuroGamer در


بنابراین، آیا جدی: بازمانده من را از پا درآورد؟ آیا قرار است او را به مادرم معرفی کنم و در مورد گرفتن کاندو صحبت کنم؟ احتمالا نه. برای شروع، قبل از اینکه صحبتی در مورد نقل مکان با هم به میان بیاید، باید در مورد ریش صحبت کنیم. گفت، اگر برای قرار دوم دوباره مرا مورد ضرب و شتم قرار دهد؟ این یک بله آسان است، به شرطی که من انتخاب کنم که کجا برویم. بالاخره یک رابطه سالم به مرزها بستگی دارد.منبع

من فقط چند بازی در سال پلاتینیوم می‌کنم، اما به دنبال این هستم که برای Star Wars Jedi: Survivor فاصله‌ای را طی کنم – به همین دلیل آن را دوست داشتم، و اگر نگرانی‌های فنی در بازی وجود نداشت، امتیاز بیشتری به آن می‌زدم. پس از اتمام Jedi Survivor و بلافاصله پاک کردن آنچه برای سرگرمی از دست داده بودم، در آرزوی دنیایی بودم که Respawn Entertainment تمام انرژی خود را از اینجا به بعد بر روی بازی های تک نفره متمرکز کند.