نکات تخصصی برای کنفرانس های ویدئویی عالی، جلسات مجازی و مصاحبه ها

“شرکت‌هایی هستند که من با آنها جلساتی دارم و ویدیوی همه همیشه خاموش است، و فکر می‌کنم واقعاً جالب است زیرا در مکالمه‌مان بیشتر احساس ارتباط می‌کنم زیرا می‌توانم شما را ببینم. فکر می‌کنم ویدیو بخش مهمی از آن است.”

3. چیزهای کوچک را عرق نکنید

چه ترجیح می دهید با لباس خواب کار کنید یا نگران این هستید که فرزندانتان تماس شما را قطع کنند، وسوسه خاموش کردن دوربین در حین تماس همیشه وجود دارد، اما Weishaupt معتقد است که دید باعث می شود جلسه بهتری برگزار شود.

اگر می‌خواهید مهارت‌های تماس ویدیویی حرفه‌ای خود را از طریق یک فرصت شغلی جدید آزمایش کنید، شروع به جستجو در TechSpot Job Board کنید. این صدها نقش باز در شرکت هایی دارد که در حال استخدام هستند، مانند موقعیت های شغلی زیر.

حقوق و دستمزد روز کاری / آموزش پیگیری زمان و رهبری دولتی، Accenture، لس آنجلس

او توضیح می دهد: “ما اجازه داده ایم شرایط انسانی در زندگی کاری ما وجود داشته باشد، و در میانه همه گیری همه گیر، بچه های من در پس زمینه می دویدند و فعالیت های زیادی در حال انجام است، بنابراین من فکر می کنم استثناهایی برای این قانون وجود دارد.” . من فکر می‌کنم از نظر فرهنگی شما به یک شکل وفق می‌دهید.»

نتیجه نهایی؟ چه بخواهید در نقش فعلی خود جلوتر باشید یا نقش بعدی خود را ایمن کنید، نشان دادن اعتماد به نفس و ظاهری خونسرد، آرام و جمع و جور کلیدی است (نورپردازی عالی نیز کمک می کند). بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، فرانک ویشااپت، مدیر عامل شرکت کنفرانس ویدیویی Owl Labs، نکاتی تخصصی برای استفاده حداکثری از تماس های خود دارد.

بخونید:  بازی Marvel's Midnight Suns این آخر هفته در استیم رایگان است

1. شکست در آماده شدن، آماده شدن برای شکست

JB Hunt به دنبال مهندس نرم‌افزار III است که مسئول وظایف توسعه و مستندسازی برنامه‌ها، توسعه و پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید، و پشتیبانی از معماری لایه برنامه‌های کاربردی وب حیاتی و سیستم‌های پشتیبان مختلف باشد.

Adobe به دنبال یک مدیر مهندسی است که تیمی از توسعه دهندگان را در تیم عملیات پلتفرم هویت رهبری کند. نقش شما شامل در نظر گرفتن ویژگی های خاص محصول در کل چرخه عمر، از تجزیه و تحلیل نیاز تا تحویل، و برآورده کردن اهداف قابل اطمینان، عملکرد و کیفیت مورد نیاز خواهد بود.

تخمین زده می شود که انتظار می رود بازار ویدئو کنفرانس تا سال 2032 از 95 میلیارد دلار فراتر رود و در حال حاضر 80 درصد از کارگران آمریکایی از نوعی کنفرانس ویدئویی برای انجام کار استفاده می کنند. این تغییر در فضای استخدام نیز به چشم می خورد: 79 درصد از شرکت ها در حال حاضر مصاحبه با نامزدها را از طریق تماس ویدیویی انجام می دهند، در مقایسه با 22 درصد قبل از همه گیری، و انتظار می رود بازار مصاحبه ویدیویی از 1.3 میلیارد دلار در سال 2020 به 3.3 دلار افزایش یابد. میلیارد در سال 2025

Accenture به دنبال یک مدیر حقوق و دستمزد در روز کاری است تا بخشی از تیمی از متخصصان مشاوره باشد که بر عملیات گزارش داده مبتنی بر ابر متمرکز شده اند که عملکردهای ضروری شرکت مانند امور مالی، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی و منابع انسانی را ادغام و بهینه می کند.

برای درخواست، به مدرک لیسانس در سیستم های اطلاعات کامپیوتری یا علوم کامپیوتر، مهندسی، فناوری یا رشته های مرتبط، به علاوه چهار سال تجربه در استفاده از فناوری هایی مانند میکروسرویس، طراحی رابط برنامه نویسی کاربردی، ناشر/مشترک، رویداد محور، و معماری های جریان اطلاعات کامل این نقش را از اینجا دریافت کنید.

بخونید:  کنسول 8 بیتی Arduboy Mini به اندازه کتاب کبریت از هدف Kickstarter خود عبور می کند.

مدیر مهندسی – خدمات هویت، Adobe، سیاتل

بله، ما در مورد ویدئو کنفرانس صحبت می کنیم.

در حالی که بسیاری از ما به دلیل کلیک کردن روی یک تماس و آزمایش نکردن ارتباط خود از قبل مقصر هستیم، Weishaupt معتقد است که برای اطمینان از اینکه همه چیز کار می کند، کمی قبل از تماس وقت بگذاریم. او می‌گوید: «فکر می‌کنم شما می‌خواهید هر بار مانند یک حرفه‌ای به نظر برسید.

آزمون‌های شب جمعه زوم، که برای نشان دادن ظاهری از یک زندگی اجتماعی در طول قرنطینه طراحی شده‌اند، خوشبختانه متعلق به گذشته هستند. اما محبوبیت دائمی کار از راه دور یا ترکیبی به این معنی است که زندگی حرفه‌ای ما به طور فزاینده‌ای برای برقراری ارتباط – و متصل ماندن به فناوری وابسته است.

در این نقش، از ایجاد برنامه‌های کاری برای مشارکت‌های پیچیده جهانی، تحقیق و حل مسائل روزمره حقوق و دستمزد ایالات متحده پشتیبانی می‌کنید و از فعالیت‌های پس از حقوق و دستمزد و گزارش‌های قانونی و نظارتی پشتیبانی می‌کنید. جزئیات بیشتر را اینجا ببینید.

در حالی که بسیاری از کارمندان از کارفرمایان خود در برابر واقعیت های زندگی خانگی خود محافظت می کردند، Weishaupt می گوید که برای همکاران شما اشکالی ندارد که ببینند واقعاً چه اتفاقی می افتد. با این حال، او همچنین می‌داند که گاهی اوقات بهتر است دوربین خود را خاموش کنید.

او توضیح می‌دهد: «هرگز این تصور را نکنید که قرار است صوتی باشید، زیرا من فکر می‌کنم اگر به جلسه‌ای بروید و ویدیوی خود را در اختیار نداشته باشید و شخص دیگری این کار را انجام دهد، کمی ناهنجاری وجود دارد.

بخونید:  بسیاری از مردم فکر می کنند که ویژگی های کمک راننده باعث می شود یک خودرو کاملاً مستقل باشدمنبع

Software Engineer III، Dynamics، JB Hunt، Remote

شما باید تجربه عملی را در حل مسائل فنی، شرکت در طراحی، و در صورت نیاز قادر به فرو رفتن در کد داشته باشید. شما می توانید در اینجا درخواست دهید.

و آنچه که به عنوان یک ضرورت آغاز شد اکنون برای اکثر کارگران به یک واقعیت روزمره (مجازی) تبدیل شده است.

“تکنولوژی همیشه کار نمی کند، بنابراین یک دقیقه قبل از هر تماسی که زوم یا تیم های مایکروسافت یا هر پلتفرمی را که قرار است استفاده کنم باز می کنم، جلسه ای را شروع می کنم و مطمئن می شوم که دوربینم کار می کند، پس زمینه من مناسب است، و صدای من کار می کند. شما هدفی از تنظیم این جلسه دارید و من نمی خواهم وقت شما را با پرداخت نوعی مالیات جلسه تلف کنم.”

2. از دوربین خجالتی نباشید