نگرانی ها از لغو E3 پس از خروج ناشران بیشتر افزایش می یابد

E3 2023: https://t.co/VYzoGTbuZA pic.twitter.com/caqP4iyCeE

— Ultima | #вÊÂм (@UltimaShadowX) 28 مارس 2023

حتی قبل از اینکه یوبی سافت اعلام کند که از E3 صرف نظر می کند تا رویداد Ubisoft Forward Live خود را در 12 ژوئن برگزار کند، یک منبع به IGN گفت که “هیچ راهی وجود ندارد که این نمایش انجام شود.”

منبع

به طور خلاصه: با خروج بسیاری از شرکت‌ها از E3، همه‌گیری دوباره احساس می‌شود. و درست مانند آن روزهای تاریک، به نظر می رسد که این رویداد لغو خواهد شد. کووید-19 این بار مقصر نیست. این فقط عدم علاقه به شرکت در رویدادی است که تعداد کمی از ناشران دیگر آن را مهم می دانند.

ناشر دیگری که در طول رویداد قابل مشاهده نخواهد بود Devolver Digital است. اگرچه هرگز به طور رسمی در E3 شرکت نکرده است، اما این شرکت نمایشگاه خود را در پارکینگ روبروی سالن اصلی برپا می کند. این رویدادهای سورئال و خنده دار اغلب از نکات برجسته برنامه E3 هستند، اما DD تأیید کرده است که امسال میزبان هیچ یک از این برنامه های ماهواره ای نخواهد بود.

با توجه به غیبت بسیاری از نام‌های بزرگ امسال، بسیاری از افراد در انتشارات و روابط عمومی نگران لغو E3 2023 هستند. بسیاری می گویند که در مورد شخص دیگری نشنیده اند که به طور قطعی قصد شرکت در آن را داشته باشد، و منابع می گویند که عدم ارتباط ESA و سازمان دهنده ReedPop تنها عدم اطمینان در مورد انتظارات از این رویداد را تشدید می کند.

بخونید:  بازی های Netflix در تلویزیون شما را می توان با استفاده از گوشی هوشمند خود به عنوان یک کنترلر بازی کرد