نینتندو آخرین تریلر فیلم Super Mario Bros را به اشتراک می گذارد و جشن روز ماریو را آغاز می کند


به طور خلاصه: نینتندو آخرین تریلر فیلم برادران سوپر ماریو را قبل از اولین نمایش آن در 5 آوریل به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این، غول بازی ژاپنی جشن سالانه روز MAR10 خود را با تخفیف در برخی از بازی های برتر خود راه اندازی کرده است.

این یک دقیقه و نیم بیشتر شبیه یک تریلر بازی ویدیویی است تا پیش نمایش فیلم. این دقیقاً برعکس چیزی است که نینتندو با اولین فیلم برادران سوپر ماریو در سال 1993 انجام داد. پوستر فیلم «This Ain’t No Game» در آن نوشته شده بود.

جدیدترین تلاش نینتندو شامل انیمیشن های پیشرفته و صداپیشگان ستاره ای از جمله کریس پرت، چارلی دی، آنیا تیلور جوی، جک بلک، ست روگن، فرد آرمیسن و کیگان-مایکل کی و دیگران است. چارلز مارتینت، که از اوایل دهه 90 در چندین بازی صداپیشگی ماریو و لوئیجی را بر عهده داشته است، در طول فیلم نیز در فیلم های شگفت انگیز ظاهر خواهد شد.

به نظر می‌رسد این فیلم پر از طنز است که هم بچه‌ها و هم بزرگسالان را از بین می‌برد، و طرفداران قدیمی بدون شک از تعداد زیادی ایستر اگ‌ها و فرانشیزهای فرانشیز استقبال خواهند کرد.

در اخبار مرتبط، نینتندو روز MAR10 (10 مارس) را با مجموعه‌ای از بسته‌ها و تخفیف‌ها آغاز می‌کند.

از امروز، می‌توانید Nintendo Switch Mario Choose One Bundle را با کنترل‌های قرمز Joy-Con و یک بازی رایگان Mario را با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار انتخاب کنید. این بسته به خریداران امکان می‌دهد یکی از بازی‌های زیر را کاملاً رایگان انتخاب کنند: Mario Kart 8 Deluxe، New Super Mario Bros. U Deluxe یا Super Mario Odyssey.

کسانی که از قبل سوئیچ دارند، همچنان می توانند از طریق دو موج تخفیف، پس انداز خود را دریافت کنند. نیمه اول فروش امروز آغاز می شود و تا 23 مارس با 33 درصد تخفیف برای عناوین منتخبی مانند Donkey Kong Country: Tropical Freeze، Yoshi’s Crafted World، Luigi’s Mansion 3 و Mario Party Superstars ادامه خواهد داشت.

دومین فروش در 24 مارس با معاملات Mario Kart 8 Deluxe، Super Mario Odyssey، New Super Mario Bros. U Deluxe، Super Mario Maker 2 و Super Mario 3D World + Bowser’s Fury آغاز می شود. تا 7 آوریل ادامه خواهد داشت.منبع