نینتندو 10 دقیقه از گیم پلی بازی Zelda: Tears of the Kingdom را به اشتراک می گذارد

ایجی آئونوما، تهیه‌کننده سری Zelda، مجری این جلسه بود و چندین توانایی جدید لینک از جمله Recall را به نمایش گذاشت که حرکت یک شی را به عقب برمی‌گرداند. در نسخه ی نمایشی، Aonuma از آن بر روی سنگی که از آسمان افتاده بود استفاده کرد تا یک سواری معکوس – سبک آسانسوری – تا یکی از جزایر آسمانی داشته باشد.

به طور خلاصه: نینتندو تقریباً 10 دقیقه از گیم‌پلی بازی را از قسمت بعدی سری Zelda به اشتراک گذاشته است و اگر این نگاه اولیه نشانه‌ای باشد، می‌توان گفت که نینتندو یک ضربه بزرگ دیگر در دستان خود دارد.

برای مثال، ترکیب یک شاخه درخت با یک تخته سنگ، یک چکش غول پیکر ایجاد می کند که در برابر دشمنان بسیار مؤثرتر از چوب به تنهایی است. فلش ها را می توان با آیتم های مختلف دیگری ترکیب کرد تا حملات آنها را تقویت کند، مانند افزودن یک عنصر یخ برای یخ زدن دشمن یا تجهیز آن به کره چشم برای افزودن توانایی های خود را. افزودن قارچ به سپر خود باعث ایجاد دود در هنگام ضربه می شود، دشمنان را منحرف می کند و شکست آنها را آسان تر می کند.

Crafting نیز به عنوان یک عنصر بزرگ در بازی جدید Zelda آماده است. لینک با استفاده از قابلیتی به نام Fuse می تواند انواع سلاح ها و اشیاء جدید را با ترکیب آیتم های جداگانه ایجاد کند.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

بخونید:  اتحادیه اروپا به مقابله با جعبه های غارت، کشاورزی طلا و اعتیاد به بازی رأی می دهدمنبع

در همین حال، Ascend به Link اجازه می دهد تا مستقیماً از سقف های محکم عبور کند تا به آنچه در بالا قرار دارد دسترسی پیدا کند. حتی در کوه های غاردار کار می کند تا به سرعت به قله برسد.

Ultrahand نوع دیگری از کاردستی است که به Link مهندسی انواع خلاقیت ها کمک می کند. در نسخه ی نمایشی، Aonuma چند چوب را به هم چسباند تا یک قایق بسازد، سپس فن هایی را برای نیروی محرکه اضافه کرد. قابل ذکر است، برخی از وسایل نقلیه نشان داده شده در تریلرهای قبلی در واقع از ابتدا در بازی نبودند، اما با استفاده از Ultrahand ساخته شده بودند.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ 12 می برای نینتندو سوییچ با قیمت 69.99 دلار عرضه می شود. همچنین یک سوییچ OLED جدید Tears of the Kingdom Edition در 28 آوریل عرضه شد. قیمت آن 359.99 دلار است و شامل یک کنترلر Switch Pro و یک کیف حمل سوئیچ است. قابل ذکر است که بازی همراه باندل نیست.