هدفون بی سیم جدید سنهایزر Momentum 4 عمر باتری 60 ساعته دارد

هدفون بی سیم Sennheiser Momentum 4 از امروز با قیمت 349.95 دلار قابل پیش خرید است. به دنبال آنها باشید تا در 23 آگوست ارسال شوند.منبع

حذف نویز تطبیقی ​​برای تقویت غوطه وری طراحی شده است، اما هنگامی که دنیای بیرون به شما اشاره می کند، کاربران می توانند با لمس ساده صفحه لمسی داخلی به تماس پاسخ دهند تا وارد حالت شفافیت شوند.

این هدفون با کابل شارژ USB، جک 3.5 میلی‌متری صدا برای کار با سیم، آداپتور حین پرواز برای اتصال به سیستم سرگرمی هواپیما و کیف حمل عرضه می‌شود. طراحی روی گوش مقداری حجیم می کند، اما بسیاری این سبک را از نظر راحتی بسیار برتر از هدفون ها و قوطی های روی گوش می دانند.

جدیدترین سنهایزر علاوه بر این دو میکروفون در هر طرف برای حذف نویز و همچنین تماس ها و تعامل با دستیار صوتی دارد. اما جایی که این هدست واقعاً تحت تأثیر قرار می دهد، عمر باتری است.

به گفته Sennheiser، این هدفون برای 60 ساعت گوش دادن به موسیقی از طریق بلوتوث با قابلیت حذف نویز تطبیقی ​​فعال است (هنگامی که در آیفون با صدای متوسط ​​تست شود). باتری لیتیوم یونی تقریباً دو ساعت طول می کشد تا کاملاً شارژ شود، اما اگر عجله دارید، می توانید با یک شارژ سریع پنج دقیقه ای تا چهار ساعت عمر باتری داشته باشید. یک پنل LED وضعیت باتری و سایر اطلاعات مفید را منتقل می کند.

به طور خلاصه: Sennheiser عضو جدیدی را به خط هدفون‌های بی‌سیم Momentum خود اضافه می‌کند که دارای طراحی کاملاً جدید و باتری بادوام است. هدفون بی سیم Sennheiser Momentum 4 دارای درایورهای 42 میلی متری با محدوده فرکانس 6 هرتز تا 22 کیلوهرتز است. قوطی ها مجهز به هدبند و بالشتک های بالشتکی هستند و می توانند برای حمل و نقل راحت تر تا شوند.

بخونید:  Raspberry-Pi-powered "Decktility" برداشتی مدرن از رایانه شخصی جیبی کلاسیک است.

هنگامی که با برنامه کنترل هوشمند Sennheiser جفت می شود، کاربران می توانند به ویژگی EQ داخلی، حالت های مختلف صدا و ویژگی شخصی سازی صدا برای تنظیم دقیق تجربه گوش دادن دسترسی داشته باشند. ویژگی دوم ترجیحات گوش دادن کاربر را تجزیه و تحلیل می کند و به طور خودکار تنظیمات را مطابق با سلیقه آنها تنظیم می کند.

در همین حال، ویژگی مکث هوشمند، به طور خودکار پخش را با برداشتن هدفون متوقف می‌کند و پس از قرار دادن مجدد هدفون، فعالیت را از سر می‌گیرد.