هدفون سایبرپانکی Dyson Zone تصفیه کننده هوا در ماه مارس با قیمت 949 دلار وارد بازار می شود.


چه اتفاقی افتاده؟ هدفون حذف نویز به سبک سایبرپانک را به یاد دارید که به عنوان یک دستگاه تصفیه کننده هوا که Dyson در اوایل سال جاری رونمایی کرد، عمل می کند؟ این شرکت اکنون جزئیات بیشتری را در مورد Dyson Zone تأیید کرده است، از جمله قیمت اولیه که ممکن است نفس شما را بند بیاورد: 949 دلار.

هدفون‌های تصفیه‌کننده هوا Dyson Zone باعث می‌شود که ماسک صورت Zephyr شرکت Razer به‌طور مثبتی به نظر برسد، اما هدفون اولی همچنین دارای هدفون‌های حذف نویز یکپارچه است. اکنون می دانیم که در ماه مارس آینده وارد ایالات متحده می شود و قیمت آن از 949 دلار شروع می شود.

Dyson می‌گوید باتری 2600 میلی‌آمپر ساعتی این هدفون تا 50 ساعت صدای بسیار کم اعوجاج، حذف نویز پیشرفته و بازتولید صدای وفادار با طیف کامل را با یک بار شارژ ارائه می‌دهد. همچنین 38 دسی بل حذف نویز را ارائه می دهد، درایورهای نئودیمیوم 40 میلی متری دارد و می تواند فرکانس های 6 هرتز تا 21 کیلوهرتز را بازتولید کند. علاوه بر این، Dyson Zone از کدک های صوتی SBC، AAC، و LHDC و بلوتوث 5.0 در هنگام راه اندازی پشتیبانی می کند.

جنبه دیگر این هدفون، تصفیه کننده هوا است که می تواند 99 درصد از آلودگی ذرات کوچک 0.1 میکرون را جذب کند، بسیار بزرگتر از ویروس هایی مانند ویروس کرونا – Zone عمدتا برای محافظت در برابر آلاینده های شهر طراحی شده است. فیلترهای کربن دولایه که با پتاسیم غنی شده اند تا گازهای اسیدی مانند دی اکسید نیتروژن، دی اکسید گوگرد و ازن را هدف قرار دهند، قبل از نیاز به تعویض حدود 12 ماه دوام خواهند داشت.

منطقه Dyson دارای سه سطح تصفیه است. هنگامی که با گوش دادن به صدا ترکیب می شود، هر یک به طور قابل توجهی بر عمر باتری تأثیر می گذارد: تنظیم Low آن را به چهار ساعت کاهش می دهد، Mid 2.5 ساعت و High فقط 1.5 ساعت ارائه می دهد. Dyson می گوید سه ساعت طول می کشد تا هدفون با استفاده از USB-C از صفر تا 100 درصد شارژ شود.

Dyson قبلاً گفته بود که Zone به‌جای اینکه در پاسخ به همه‌گیری ایجاد شود، به‌عنوان مثال در مورد برخی دیگر از ماسک‌های تصفیه‌کننده هوا، به مدت شش سال در حال توسعه بوده است – حتی اگر آنها در واقع از ویروس محافظت نمی‌کنند.

Dyson Zone در رنگ آبی فوق العاده/آبی پروس در ماه مارس در دسترس خواهد بود. همچنین نسخه آبی پروس/برایت مسی فقط مستقیماً از این شرکت موجود است که با فیلتر کربن دوم الکترواستاتیک، کیسه نرم و کیت آداپتور در حین پرواز عرضه می‌شود.منبع