هدفون های بی سیم جدید JBL با کیس شارژ مجهز به صفحه نمایش لمسی عرضه می شوند

جوانه ها دارای درایورهای پویا 10 میلی متری هستند و به صورت بی سیم از طریق بلوتوث 5.3 متصل می شوند. آنها همچنین دارای قابلیت حذف نویز تطبیقی، شش میکروفون برای تماس صوتی هستند و دارای چندین اندازه نوک گوش برای بهینه سازی تناسب هستند.

به طور خلاصه: جی‌بی‌ال مجموعه جدیدی از هدفون‌های هدفون را معرفی کرده است که اولین کیس شارژ هوشمند جهان را به همراه دارند. جوانه‌های JBL Tour Pro 2 با یک کیف شارژ همراه با صفحه نمایش لمسی LED 1.45 اینچی عرضه می‌شوند. پنل کوچک عمر باتری باقیمانده را برای هر هدفون و همچنین خود کیس نشان می‌دهد و ناوبری موسیقی ساده‌تری را ارائه می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند پیام‌ها و اعلان‌های رسانه‌های اجتماعی را بدون نیاز به گوشی خود مشاهده کنند و زمان را بررسی کنند.

هدفون های JBL Tour Pro 2 قرار است در ژانویه 2023 در رنگ مشکی یا شامپاین انتخابی شما با قیمت 250 دلار در اروپا وارد بازار شوند. هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه آیا JBL قصد دارد آنها را به بازارهای دیگر بیاورد یا خیر، منتشر نشده است.منبع پختن صفحه‌نمایش در جعبه شارژ، قدرت بیشتری را جذب می‌کند که به معنای زمان گوش دادن کمتر است. ممکن است ناچیز باشد، اما با این وجود یک تخلیه است. علاوه بر این، افزودن یک صفحه نمایش به ترکیب، کیس را حجیم‌تر از آنچه در حالت دیگر بود، می‌کند. آیا اشاره کردم که تلفن شما قبلاً صفحه نمایش بسیار برتری دارد؟

JBL جوانه ها را سودمند می داند زیرا برای کنترل عملکرد نیازی به تعامل با تلفن خود ندارید زیرا همه چیز با استفاده از صفحه نمایش لمسی روی جعبه شارژ قابل انجام است. برای آن، من می خواهم استدلال کنم که شما از قبل تلفن خود را در نزدیکی دارید تا موسیقی را به جوانه ها پخش کنید. آیا افزودن دستگاه دیگری به معادله واقعاً دستاوردهای زیادی دارد؟

بخونید:  Team Fortress 2 برای یک آپدیت بزرگ تابستانی آماده است

عمر باتری تا 10 ساعت رتبه بندی شده است و قاب صفحه نمایش لمسی می تواند 30 ساعت بیشتر برای مدت 40 ساعت گوش دادن را تامین کند. این قابل احترام است اما به چیزی نزدیک به چیزی که هدفون های خورشیدی اخیراً اعلام شده آدیداس قادر به انجام آن هستند نیست.

نکته قابل توجه فروش در اینجا کیس شارژ مجهز به صفحه نمایش لمسی است و در نگاه اول ایده مناسبی به نظر می رسد. با این حال، وقتی نگاه دقیق‌تری به آن بیندازید، مشکلات شروع می‌شود.