هر آنچه که باید در مورد نسخه بتای Diablo IV بلیزارد بدانید

هنگام راه‌اندازی یک جلسه co-op در طول آخر هفته دسترسی زودهنگام، فقط یک بازیکن باید بازی را پیش‌سفارش کرده باشد. شریک شما فقط باید یک نمایه Battle.net داشته باشد. در صورت بازی روی کنسول، همه کاربران باید به یک حساب BN معتبر پیوند دهند.

بسیار مورد انتظار: اگر نمی‌توانید منتظر بمانید تا Diablo 4 را به دست آورید، نسخه بتا تنها چند آخر هفته باقی مانده است. بلیزارد دو دوره آزمایشی را در ماه مارس برای بازیکنان برنامه ریزی کرده است تا در برخی موارد هک و اسلش شوند. البته، شما به بازی کامل دسترسی نخواهید داشت، اما Bliz آنچه را که باید انتظار داشت را مشخص کرد.

منطقه ای از Sanctuary که برای آزمایش کنندگان بتا باز خواهد بود، زمین ناهموار قله های شکسته است. این منطقه در شرق و در نزدیکی استپ های خشک قرار دارد. در شمال شرقی نقشه Caldeum در D3 قرار دارد. بر اساس اخبار، ساکنان منطقه کوهستانی به دلیل سرما و فعالیت شدید شیطانی، جرأت نمی کنند شب ها از آنجا بیرون بروند.

بلیزارد پیشنهاد می‌کند پس از کپی کردن، یک شخصیت جدید (حداکثر 10 عدد) بسازید تا مورد علاقه خود را پیدا کنید زیرا شخصیت‌های بتا به بازی تمام‌شده منتقل نمی‌شوند. بازیکنان Early Access می توانند ساخت های خود را به نسخه بتای باز منتقل کنند. با این حال، همه باید Diablo IV را در زمان راه‌اندازی تازه شروع کنند، که منصفانه است زیرا عنصر اجباری چند نفره را دارد.

Bliz بازیکنان دسترسی زودهنگام را فقط به سه کلاس از پنج کلاس محدود کرده است – Barbarian، Rogue، و Sorcerer. با این حال، آخر هفته بعد، زمانی که بتای باز شروع می شود، توسعه دهندگان قفل Druid و Necromancer را برای همه باز می کنند. بازیکنان می توانند از هر شخصیت به اندازه دلخواه استفاده کنند اما به سطح 25 محدود می شوند.

بخونید:  یوبی سافت در تاریخ 6 دسامبر با بازی Assassin's Creed Valhalla به Steam بازگشته است.

البته بازیکنان کنسول می توانند بدون نگرانی بازی کنند.

مانند D3 و Diablo II: Resurrected، D4 هم حالت چند نفره خود را حفظ می کند. هر دو حالت co-op و آنلاین در نسخه بتا با چند شرط در دسترس هستند.

نعمت ها نصیب کسانی می شود که با هم می جنگند. بلیزارد یک “رئیس جهان” غول پیکر خواهد داشت که در “زمان های منتخب” در طول بتای پرسه می زند، جایی که همه طرف ها می توانند با هم متحد شوند تا این جانور قدرتمند را شکست دهند. اگر در نزدیکی بازیکن دیگری، دشمنی را بکشید، پنج درصد پاداش تجربه دریافت خواهید کرد. وقتی به یکی از اعضای حزب شما نزدیک شوید، این امتیاز تا 10 درصد افزایش می یابد.

در حالی که نمی‌توانید شخصیت‌های خود را به بازی کامل منتقل کنید، می‌توانید در طول آزمایش‌ها چند جایزه کسب کنید که از طریق حساب Battle.net به Diablo IV منتقل می‌شوند. اولی عنوان شخصیت Initial Casualty است که می توانید با رسیدن به کیووشاد با حداقل یکی از شخصیت های خود برنده شوید. عنوان Early Voyager و آیتم آرایشی Beta Wolf Pack به افرادی می رسد که با هر یک از بیلدهایشان حداقل به سطح 20 می رسند.

بار دیگر، دوره های بتای Diablo IV 17-19 و 24-26 مارس است. در طول این تاریخ‌ها، ویترین فروشگاه‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و Battle.net را برای لینک‌های دانلود زنده تماشا کنید. بازی کامل در تاریخ 6 ژوئن عرضه می‌شود، با یک دوره دسترسی زودهنگام از 2 ژوئن برای کسانی که نسخه‌های Ultimate یا Digital Deluxe را پیش‌سفارش کرده‌اند.

بخونید:  AMD Advantage همراه با ویژگی های جدید افزایش عملکرد روی دسکتاپ ها وارد می شودمنبع

مشخصات توصیه شده برای کامپیوتر:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیتی
 • پردازنده: Intel Core i5-4670K یا AMD R3-1300X
 • حافظه: 16 گیگابایت رم
 • گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 970 یا AMD Radeon RX 470
 • DirectX: نسخه 12
 • ذخیره سازی: SSD با 45 گیگابایت فضای در دسترس
 • اینترنت: اتصال پهن باند

اولین آخر هفته بتای Diablo 4 17 تا 19 مارس است. این تست “دسترسی زودهنگام” در نظر گرفته می شود، بنابراین فقط برای کسانی که بازی را از قبل سفارش داده اند آزاد است. دوره دوم آخر هفته 24 تا 26 مارس است. این بتا برای همه، از جمله پیش‌سفارش، باز است. بنابراین به عنوان یک امتیاز کوچک برای کسانی که به بلیزارد ایمان دارند و یک بازی خوب را ارائه می‌کنند، عمل می‌کند. آنها در یک منطقه محدود اما وسیع از Sanctuary زمان بیشتری دارند.

برای اکشن آنلاین چهار نفره، همه افراد در مهمانی باید به نسخه بتا دسترسی داشته باشند، به این معنی که فقط گیمرهای پیش‌سفارش می‌توانند با یک استثنا در دوره آزمایشی قبلی شرکت کنند. کسانی که یک جلسه co-op را شروع کرده‌اند، می‌توانند به مهمانی‌های چهارنفره با اتاق دو نفره بپیوندند، صرف نظر از اینکه چرخ چهارم دسترسی زودهنگام دارد یا خیر.

خبر بد این است که بازیکنان بتا فقط به نقشه Fractured Peaks محدود خواهند شد. خبر خوب این است که Prologue و Act I در آنجا برگزار می شود و بازیکنان می توانند در صورت داشتن زمان کافی در یک آخر هفته، هر دو حالت داستانی را تکمیل کنند.

بخونید:  بازار رایانه های شخصی به دلیل تقاضای ضعیف و تغییر اولویت های بودجه در رکود 18 ماهه گیر کرده است

برای پخش کننده های رایانه شخصی، باید مطمئن شوید که مشخصات شما برابر است.

تنظیمات اجرای Diablo IV Open Beta با وضوح اصلی 1080p / وضوح رندر 720p، تنظیمات گرافیکی پایین، 30 فریم در ثانیه:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیتی
 • پردازنده: Intel Core i5-2500K یا AMD FX-8100
 • حافظه: 8 گیگابایت رم
 • گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 یا AMD Radeon R9 280
 • DirectX: نسخه 12
 • ذخیره سازی: SSD با 45 گیگابایت فضای در دسترس
 • اینترنت: اتصال پهن باند