همانطور که مسابقه هوش مصنوعی در حال گسترش است، OpenAI همچنان پیشتاز است و GPT-4 را رونمایی می کند

اگرچه OpenAI علاقه ای به توضیح تفاوت واقعی GPT-4 یا بهبود داخلی آن برای عملکرد بهتر ندارد، اما به طور قابل توجهی توانایی بیشتری دارد زیرا می تواند مکالمات طولانی تری داشته باشد و از حدود 3000 کلمه در متن، هشت برابر بیشتر از ChatGPT متن دریافت کند. نسخه قبلی برای پردازش حداکثر 25000 کلمه در آخرین ویرایش خود.

یک داروی موجود در حال حاضر به آن بدهید و می تواند:

GPT-4 در بیشتر سال گذشته در حال توسعه بوده است، پس از آن که GPT-3 بی سر و صدا در اواسط سال 2020 منتشر شد و سپس ChatGPT در اواخر سال گذشته جهان را طوفانی کرد. افزایش اخیر در محبوبیت ChatGPT و همه چیز هوش مصنوعی، حداقل می گویند، شهاب سنگ بوده است. پلتفرم هوش مصنوعی در ژانویه تنها پس از دو ماه در دسترس بودن به 100 میلیون کاربر رسید. OpenAI از یک مدل دقیق برای ChatGPT استفاده کرد که آن را GPT-3.5 نامید.

هی gpt4، برای من یک برنامه آیفون بساز که هر روز 5 فیلم جدید + تریلر + مکان تماشا را توصیه می کند.

GPT-4 کشف دارو را انجام می دهد.

در اینجا نحوه ایجاد یک بازی Snake است که در مرورگر شما با استفاده از Chat GPT-4 و اجرا می شود @Replit، با دانش صفر از جاوا اسکریپت همه در کمتر از 20 دقیقه 𧵠pic.twitter.com/jzQzSRIkfz

— عمار ریشی (@ammar) 14 مارس 2023

منبع

خبر خوب، ما محدودیت نوبت خود را به 15/150 افزایش دادیم. همچنین تایید می کند که مدل نسل بعدی Bing در Prometheus استفاده می کند در واقع GPT-4 OpenAI است که آنها امروز معرفی کردند. تبریک به @OpenAI تیم https://t.co/WTVlVCVOyw pic.twitter.com/VA4Z1SDiEG

بخونید:  Microsoft might have considered leaving the gaming market if Game Pass didn't succeed

— جوردی ریباس (@JordiRib1) 14 مارس 2023

OpenAI تصدیق می کند که GPT-4 معیوب و محدود است، با این حال به روز رسانی نشان دهنده یک گام مهم به جلو در قابلیت های آن است. این مدل خلاقانه تر از قبل است و قادر به یادگیری الگوهای استفاده و سبک متن برای مطابقت با خروجی مورد نظر است. GPT-4 می تواند تصاویر را درک کند، از آنها به عنوان ورودی استفاده کند، آنها را به عنوان متن توصیف کند، یا بر اساس آنها زمینه سازی کند.