همه در ماه می آخرین فرصت را خواهند داشت تا Diablo IV را امتحان کنند

بلیزارد یک «Server Slam» (احتمالاً یک تست استرس سرور) برای Diablo IV در آخر هفته 12 تا 14 مارس برای همه پلتفرم‌ها، رایگان برای همه مشتریان برگزار می‌کند. بازیکنان به بازی های متقابل، متقاطع و کاناپه های کنسولی دسترسی خواهند داشت.

کسانی که نسخه بتا را در سیستم خود ندارند، با راه اندازی کلاینت battle.net و انتخاب All Games > Diablo IV > Game Version > Diablo IV – Server Slam > Install، سرور Slam را دریافت می کنند. در تمام مناطق خارج از آلمان، نسخه‌های کنسول فقط به Xbox Live Gold و PlayStation Plus برای برخی عملکردهای چندنفره نیاز دارند.

Diablo IV در تاریخ 6 ژوئن برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و کنسول های سری ایکس باکس عرضه می شود. پس از آن، بلیزارد به‌روزرسانی‌های داستانی و محتوایی فصلی را مشابه Diablo III و Diablo II Resurrected ارائه می‌کند.منبع

بلیزارد به بازیکنان اجازه می‌دهد سرور اسلم را از ظهر 10 می از قبل بارگذاری کنند. کسانی که نسخه بتا را دانلود کرده و آن را حذف نکرده‌اند، به‌روزرسانی نسخه سرور اسلم را دریافت خواهند کرد، که حاوی وصله‌هایی است که شرکت در اوایل این ماه بحث کرده است.

بسیار مورد انتظار: کسانی که نسخه بتای Diablo IV مارس را از دست دادند، آخرین فرصت را برای نمایش بازی در ماه آینده قبل از انتشار کامل آن در ماه ژوئن خواهند داشت. آخر هفته پیش نمایش نهایی حاوی جوایز قابل باز شدن است که به بازی نهایی منتقل می شود.

Server Slam شامل کل پیش‌گفتار Diablo IV و اولین اکت در نقشه Fractured Peaks است که هر پنج کلاس شخصیت بازی را می‌توان انتخاب کرد: Barbarian، Druid، Necromancer، Rogue و Sorcerer. بخش افتتاحیه شامل ماموریت های اصلی و ماموریت های جانبی است. متأسفانه، شرکت‌کنندگان بتا قبلی باید کاراکترهای خود را از نو شروع کنند، زیرا پیشرفت در سرور اسلم انجام نمی‌شود و پیشرفت سرور اسلم به نسخه کامل ادامه نمی‌یابد.

بخونید:  طرح صلح ایلان ماسک چین/تایوان مورد تمجید پکن قرار گرفت

با این حال، بازیکنان می توانند چند جایزه را در بازی نهایی دریافت کنند. رسیدن به کیوواشاد با یک کاراکتر، عنوان “تلفات اولیه” را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. با زدن سطح 20 با یک شخصیت، “Early Voyager” و لوازم آرایشی Beta Wolf را به دست آورید. شکست دادن Boss Ashava با یک شخصیت سطح 20، که بلیزارد پیشنهاد می‌کند برای این رویارویی سطح پایین‌تری دارد، جایزه مانت Cry of Ashava را باز می‌کند. آشوا از ساعت 9 صبح PDT در 13 می شروع به نمایش می کند و پس از آن هر سه ساعت یک بار تا ساعت 9 صبح در 14 می ظاهر می شود.