همه نسخه های Nintendo Power اکنون در یک بسته نرم افزاری مناسب برای دانلود در دسترس هستند


به طور خلاصه: هر شماره از مجله نینتندو پاور – همه 285 مورد – اکنون در یک بسته نرم افزاری قابل دانلود است. کاربر آرشیو اینترنتی Gumball اخیراً هر شماره مجله را با فرمت cbr. آپلود کرده است. این یک مجموعه غیر رسمی است، به این معنی که نینتندو می تواند هر لحظه برای حذف پست اقدام قانونی کند.

بر اساس پیامی از پوستر در Reddit، بیشتر محتوا از آرشیو مجله بازی های ویدیویی قدیمی Retromags قرض گرفته شده است. مشکلات گمشده از صرافی Data Hoarder در Reddit به دست آمده است.

نینتندو شماره 1 مجله نینتندو پاور را در تابستان 1989 منتشر کرد. شماره اول شامل یک شیرجه 20 صفحه ای در Super Mario Bros. 2 و همچنین نقشه ای از دومین ماموریت The Legend of Zelda بود.

مسائل جدید ابتدا یک ماه در میان کاهش می یافتند، قبل از اینکه نینتندو از ماه مه 1990 به نسخه ماهانه عرضه شود.

نینتندوی آمریکا تا زمانی که Future US این وظایف را در سال 2007 به عهده گرفت، مسئول انتشار بود. این مجله تا پنج سال دیگر ادامه داشت تا اینکه نینتندو در نهایت در سال 2012 فعالیت خود را متوقف کرد، زیرا رسانه های چاپی به افت خود ادامه دادند. جلد 285 از دسامبر 2012 آخرین شماره بود.

در طول اجرای خود، نینتندو پاور رویدادهای مربوط به نینتندو اصلی، سوپر نینتندو، نینتندو 64، گیم کیوب و Wii را پوشش داد. Wii U بدبخت تنها یک ماه قبل از انتشار آخرین مجله نینتندو پاور راه اندازی شد.

نینتندو در سال 2017 با راه اندازی پادکست پاور نینتندو این برند را احیا کرد. مجری این سریال کریس اسلیت، سردبیر سابق مجله نینتندو پاور و مدیر فعلی ارتباطات شرکتی نینتندو است. به نظر می رسد همچنان قوی است زیرا نینتندو اعلام کرد که آخرین قسمت از Pokémon Scarlet و Pokémon Violet در اوایل امروز منتشر شد.

واقعیت جالب – شیگرو میاموتو، طراح افسانه ای بازی های ویدئویی که مسئول بسیاری از بزرگترین IP های نینتندو است، امروز 70 ساله شد.منبع