هنری کاویل می گوید پس از ملاقات با جیمز گان به عنوان سوپرمن برنمی گردد


چه اتفاقی افتاده؟ هنری کاویل فاش کرد که در نقش سوپرمن بازنخواهد گشت. این خبر تنها چند ماه پس از آن منتشر شد که استودیو دی سی به او اعلام کرد که دوباره نقش خود را در نقش مرد فولادی (و دنباله‌روی فیلم آدام سیاه) بازی خواهد کرد. جیمز گان، رئیس جدید استودیو، در توییتی اعلام کرد که داستان جدیدی از سوپرمن در دست ساخت است که بر قسمت‌های اولیه زندگی این شخصیت متمرکز است، بنابراین کاویل در این نقش بازی نخواهد کرد.

تنها هفت هفته پیش بود که کاویل پست کرد که پس از حضور کوتاهش در فیلم بلک آدام، در نقش سوپرمن بازگشته است. بلافاصله پس از آن، این بازیگر بریتانیایی اعلام کرد که سریال The Witcher از نتفلیکس را بعد از فصل 3 ترک خواهد کرد، فصلی که تابستان آینده عرضه می شود و لیام همسورث نقش گرالت ریویا را بازی می کند. کاویل هرگز دلایل ترک را بیان نکرد، اگرچه فرض بر این بود که فیلمبرداری سوپرمن منجر به درگیری برنامه‌ریزی با سریال می‌شد.

اما به نظر می رسد کاویل ممکن است کمی زودتر از موعد با گرگ سفید خداحافظی کرده باشد. “این خبر غم انگیز است، همه. بالاخره من به عنوان سوپرمن برنمی گردم. بعد از اینکه استودیو به من گفت که بازگشتم را در اکتبر، قبل از استخدامشان اعلام کنم، این خبر ساده ترین نیست، اما زندگی همین است.” “کاویل در یک پست اینستاگرامی نوشت. “من احترام می گذارم که جیمز و پیتر جهانی برای ساختن دارند. برای آنها و همه کسانی که با دنیای جدید درگیر هستند آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم.”

گان این خبر را در توییتر تایید کرد. کارگردان نگهبانان کهکشان گفت که او و پیتر سافران، رئیس مشترک، مجموعه‌ای از پروژه‌های دی‌سی را آماده اجرا کرده‌اند، از جمله فیلم سوپرمن، که او تأیید کرد که داستان اصلی دیگری نیست – گزارش‌ها می‌گویند که بر روی سال‌های جوانی او تمرکز خواهد کرد. خبرنگار دیلی پلنت در متروپلیس. گان در حال نوشتن است، اما کارگردانی هنوز پیدا نشده است.

تنها شش روز قبل از اینکه گان و سافران نقش خود را در استودیو دی سی در اول نوامبر بازی کنند، کاویل در مصاحبه ای گفت که از استخدام گان “بسیار هیجان زده” است.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه گان از کویل خوشش نمی آید. هنگامی که از او پرسیده شد که آیا به این ادعاها رسیدگی خواهد کرد، او در توییتی نوشت: “حتما: نادرست است.” یوتیوبر و پادکست جاشوا لوکا، که The Den of Nerds را اداره می کند، پاسخ داد: “از زمانی که این را گفتی، افراد بیشتری با من تماس گرفتند تا به من بگویند که واقعا او را دوست ندارید. که پاسخی کمتر دوستانه از گان به همراه داشت.

“خیلی عجیبه. به نظر میرسه خیلی به برق وصل شده ای! به هر حال، من فقط چهل نفر با من تماس گرفتند تا بگویند تو را از زیرزمین مادرت بیرون کردند. خیلی متاسفم، مرد.”

این خبر بلافاصله پس از صحبت پتی جنکینز در مورد لغو سومین فیلم Wonder Woman منتشر شد. کارگردان گفت که او هرگز از پروژه دور نشد و Wonder Woman 3 ممکن است زیر نظر روسای جدید استودیو دی سی جلو نرود.

منبع