هواپیماها و فناوری‌های جدید نمایشگر در به‌روزرسانی چهلمین سالگرد Microsoft Flight Simulator فرود می‌آیند

نسخه جدید همچنین شامل ماموریت ها و آموزش های مبتنی بر گلایدر برای بازیکنانی است که می خواهند احساس پرواز بدون نیرو را تجربه کنند. این آموزش ها و ماموریت ها شامل ایروتو، آموزش پرتاب وینچ، هندلینگ اولیه، شناسایی حرارتی و سایر مهارت های حیاتی برای یک پرواز موفق گلایدر است.

مایکروسافت اولین نسخه شبیه ساز پرواز خود را با نام Microsoft Flight Simulator 1.0 در نوامبر 1982 منتشر کرد. این شبیه ساز به بازیکنان اجازه می داد تا یک Cessna 182 را در مناطق شیکاگو، لس آنجلس، شهر نیویورک و سیاتل هدایت کنند. انتشار نه تنها در اوایل دهه 1980 کاربران را شگفت زده کرد، بلکه به تعیین استاندارد برای شبیه سازهای پرواز واقعی برای دهه های آینده نیز کمک کرد.

بازیکنان می توانند از طریق پروازهای رایگان در سراسر جهان یا از طریق یکی از ماموریت ها و فعالیت های از پیش ساخته شده بازی، جلوه های بصری خیره کننده و مکانیک های واقعی بازی را تجربه کنند. نسخه چهلمین سالگرد، چالش‌ها و مأموریت‌های جدیدی را برای هوانوردان رایانه شخصی به ارمغان می‌آورد، مانند برادران رایت و اولین پرواز در کیتی هاوک، اولین مسیر پروازی خدمات پست هوایی ایالات متحده در سال 1918، و پرواز معروف چارلز لیندبرگ از نیویورک به پاریس.

این شبیه ساز همچنان جزئیات خیره کننده و دسترسی کاربران را به هر نقطه از جهان، صرف نظر از اینکه چقدر از راه دور است، ارائه می دهد. از زمان انتشار نسخه سالگرد، بازی تفریحات مفصلی از بیش از 37000 فرودگاه، دو میلیون شهر و بیش از یک و نیم میلیارد ساختمان و سازه در سراسر مناظر واقعی بازی ارائه می دهد. فهرست کاملی از افزودنی‌ها، ویژگی‌ها و رفع اشکال‌های جدید در یادداشت‌های انتشار نسخه ۴۰ ساله در دسترس است.

بخونید:  خالقی که تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی برنده مسابقه عکس شد، جایزه را رد کردمنبع

چهل سال بعد، مایکروسافت هنوز در حال تولید فناوری جدید و محتوای جدید برای علاقه مندان به هوانوردی در سراسر جهان است. غول نرم‌افزاری ردموند، واشنگتن، آخرین نسخه از این سری را در اوایل این هفته منتشر کرد، به‌روزرسانی ۴۰ سالگی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت. این به‌روزرسانی تعدادی از ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید را برای مایکروسافت Flight Simulator 2020 به ارمغان می‌آورد، از جمله ایرباس A310، چندین هلیکوپتر و بالگرد، گلایدرهای بدون نیرو، و حتی هواپیماهای تاریخی مانند Hughes H-4 معروف.غاز صنوبر.”

چرا مهم است: Microsoft Flight Simulator برخی از چشمگیرترین جلوه های بصری و سرگرمی های دقیق هواپیما را در اختیار علاقه مندان به بازی و شبیه سازی قرار داده است که از زمان عرضه آن در سال 1982 در دسترس است. فرودگاه ها و مکان ها همچنین شامل به‌روزرسانی‌های FSR و DLSS است تا اطمینان حاصل شود که کاربران بهترین تجربه بصری ممکن را دارند.