هوش مصنوعی اینترنت را آلوده می کند، بنابراین یک نویسنده به جای آن یک مجموعه دایره المعارف فیزیکی خرید

در مورد قیمت، خوب … ارزان نیست با 1199 دلار در آمازون. با این قیمت، می توانید یک کامپیوتر خوب بخرید و برای مدتی پولی برای پرداخت هزینه خدمات اینترنت باقی بماند. سپس دوباره، یک مجموعه کاغذ هزینه دسترسی مداوم را دریافت نمی کند یا درخواست کمک مالی نمی کند، عادات مرور شما را بهبود نمی بخشد، نمی تواند ویروس یا بدافزاری دریافت کند، و سعی نمی کند هر پنج ثانیه یک بار چیزی به شما بفروشد.

اعتبار تصویر: دایره المعارف های پیکسابیمنبع

دایره‌المعارف‌های فیزیکی بدون شک برای کاربران سن خاصی نیز نوستالژی ایجاد می‌کنند. مطمئناً من تنها کسی نیستم که یادم می‌آید تا آخرین لحظه منتظر بمانم تا کتاب‌ها را چاپ کنم تا آن گزارش روز بعد را تهیه کنم.

مزایا و معایب داشتن مجموعه ای از دایره المعارف ها در سال 2023 بسیار زیاد است. در دایره‌المعارف‌های فیزیکی، داده‌ها اساساً به صورت سنگی تنظیم می‌شوند به این معنی که پس از انتشار نمی‌توان آنها را مخفیانه ویرایش کرد و در معرض خطرات دیجیتالی مانند پوسیدگی پیوندها، هک کردن یا دستکاری هوش مصنوعی قرار نمی‌گیرد.

داده‌های دیجیتال تقریباً از هر لحاظ در دسترس‌تر، قابل حمل‌تر و منعطف‌تر هستند، تا زمانی که به اینترنت و دستگاهی که می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید متصل باشید. مجموعه World Book Encyclopedia 2023 حجیم، سنگین است و فقط در محل قابل دسترسی است.

این ماندگاری نیز بر خلاف آن عمل می کند، زیرا کتاب ها را نمی توان با آخرین تحقیقات، یافته ها و رویدادها به روز کرد. برای آن، باید نسخه سال آینده را انتخاب کنید. آنها همچنین مستعد خطاهای انسانی مانند مشکلات چاپ هستند. یک خطای صحافی در 60 صفحه اول جلد “G” که صاحب ادواردز است حاوی صفحاتی از جلد “U” است. World Book از این موضوع آگاه است و پیشنهاد تعویض رایگان حجم معیوب را داده است.

بخونید:  مایکروسافت باگ 5 ساله Windows Defender را که عملکرد فایرفاکس را از بین می برد، برطرف کرد

مطالب مرتبط: چه اتفاقی برای مایکروسافت انکارتا افتاد؟

تام ایوانز، مدیر ارشد توسعه محتوا و محصول در World Book، به Ars گفت که مجموعه‌های دایره‌المعارف فیزیکی آن هنوز وجود دارد زیرا هنوز تقاضا برای آنها وجود دارد. مدیر اجرایی گفت: فروش سالانه هزاران نسخه چاپی است و مدارس و کتابخانه های عمومی مشتریان اصلی آنها هستند. خانواده‌های تحصیل در خانه همچنین می‌توانند از دایره‌المعارف‌های چاپی به خوبی استفاده کنند، مانند افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند یا ترجیح می‌دهند زندگی ساده‌تری داشته باشند.

World Book 2023 شامل بیش از 14000 صفحه اطلاعات پراکنده در 22 جلد، با 17000 مقاله و بیش از 25000 تصویر، نمودار، تصویر و نقشه است.

بنج ادواردز، خبرنگار Ars Technica اخیراً دریافت که World Book هنوز نسخه‌های سالانه دانشنامه مرجع عمومی خود را چاپ می‌کند. ادواردز با کنجکاوی یک مجموعه در آمازون خرید و از هیچ چیز پشیمان نیست.

ایوانز گفت: «World Book پیروان وفاداری از کتابدارانی دارد که اهمیت یک دایره المعارف مرجع عمومی را به صورت چاپی و قابل دسترسی برای همه درک می کنند.

تصویر بزرگ: بزرگراه اطلاعات مکانی ایده آل برای یادگیری تقریباً هر چیزی به نظر می رسد و برای چند دهه اخیر، این یک ارزیابی دقیق بوده است. با این حال، در سال‌های اخیر، آب‌ها با اطلاعات نادرست، ناآگاهی و بی‌کفایتی محض در هم ریخته است. یک حقیقت جو در عصر اینترنت چه کاری باید انجام دهد؟ ظاهراً یک قدم به عقب برگرد.