هیدئو کوجیما بازی Death Stranding 2 را در مراسم The Game Awards کنجکاو می کند

کوجیما گفت که در حال حاضر نمی‌تواند مشخص باشد، اما به تریلری اشاره کرد که به‌تازگی عرضه شد و اشاره کرد که سرنخ‌های متعددی در انتظار کشف در آن هستند.

بازی Death Stranding در سال 2019 برای پلی استیشن 4 عرضه شد و اولین بازی کوجیما پس از ترک کونامی چند سال قبل بود. در این بازی اکشن، نورمن ریدوس (داریل دیکسون از مردگان متحرک) در نقش سم پورتر بریجز، پیکی که محموله‌ها را به شهرهای دورافتاده می‌رساند و به آنها کمک می‌کند به یک شبکه ارتباطی متصل شوند، بازی می‌کند. این بازی در تابستان 2020 به رایانه شخصی منتقل شد و سپس در سپتامبر 2021 راهی پلی استیشن 5 شد.

چه اتفاقی افتاده؟ هیدئو کوجیما شب گذشته در مراسم The Game Awards روی صحنه رفت تا به طور خلاصه در مورد پروژه بعدی خود صحبت کند. یک تیزر تریلر چهار دقیقه‌ای از Death Stranding 2 (عنوان کاری) قبل از اینکه کوجیما و یک مترجم برای تبادل با جف کیگلی بیرون بیاید، نمایش داده شد. میزبان با پرسیدن اینکه DS2 چه تفاوتی با نسخه اصلی دارد، وارد عمل شد.

در مورد تیزر جدید، Léa Seydoux و سام بسیار قدیمی‌تر در آن حضور دارند. بقیه احتمالاً بهتر است برای تفسیر خودتان باقی بماند.

هنگامی که از کوجیما پرسیده شد که در ادامه چه خواهد شد، کوجیما گفت که البته او DS2 و یک عنوان دیگر که کاملاً جدید است و همچنین پروژه های بصری دیگر روی آن کار می کند، دارد. او امیدوار است به زودی اطلاعات بیشتری در این جبهه ها افشا کند.

بخونید:  بازی‌های رایانه‌ای که در نمایشگاه پلی‌استیشن رونمایی شدند: Alan Wake II، Remake Metal Gear Solid 3، Marathon، و غیره

کوجیما تاریخ عرضه را به اشتراک نمی گذارد و با توجه به اینکه Reedus در ماه می گفت که آنها به تازگی تولید را آغاز کرده اند، Death Stranding 2 – یا هر نام دیگری که در نهایت نامش تمام شود – ممکن است هنوز چند سال دیگر باقی بماند.منبع

کیگلی قبل از اینکه بپرسد این بیماری همه گیر چگونه بر داستان سرایی کوجیما و موضوع بازی تاثیر گذاشته است به چند نفر از بازیگران بازی اشاره کرد. کوجیما گفت که داستان را قبل از همه‌گیری نوشته شده بود، اما پس از تجربه آن، همه چیز را از ابتدا بازنویسی کرد. او با تمسخر گفت: “من همچنین نمی خواستم آینده دیگری را پیش بینی کنم، بنابراین آن را دوباره نوشتم.”