هیچ چیز هدفون های بی سیم 149 دلاری Ear (2) را معرفی نمی کند

کیس شارژ را می توان با استفاده از USB Type C یا به صورت بی سیم با شارژر دارای تاییدیه Qi شارژ کرد. شارژ سریع 10 دقیقه ای می تواند منجر به حدود هشت ساعت گوش دادن با ANC غیرفعال شود.

Ear (2) با اندروید 5.1 و جدیدتر و همچنین iOS 11 و بالاتر سازگار است. برای کنترل پخش، به سادگی ساقه جوانه را فشار دهید. یک فشردن یکبار پخش/مکث و پاسخ یا قطع تماس می‌شود، یک فشردن دوبار می‌تواند تماس‌ها را به جلو پرش کند/رد می‌کند و یک فشار سه‌گانه یک آهنگ به عقب برمی‌گردد. فشار دادن و نگه داشتن حالت های ANC تغییر می کند.

ابعاد هر جوانه 29.4 در 21.5 میلی متر در 23.5 میلی متر و وزن آن 4.5 گرم است که کمی کمتر از 4.7 گرم اصلی است. کیف شارژ نیز کوچکتر و سبک تر است و ابعاد آن 55.5 در 55.5 میلی متر در 22 میلی متر است و وزن آن 51.9 گرم است.

هدفون‌های بی‌سیم Nothing Ear (2) از 23 مارس با قیمت 149 دلار برای پیش‌سفارش در دسترس خواهند بود و ارسال آن از 28 مارس آغاز می‌شود. آنها فقط در یک رنگ – سفید – ارائه می‌شوند، اما این می‌تواند مسیر را تغییر دهد.منبع

جوانه ها همچنین حذف نویز فعال را تا 40 دسی بل با سه سطح انتخاب می کنند. مانند سایر محصولات Nothing، آنها از پلاستیک شفاف برای ظاهری منحصر به فرد استفاده می کنند.

به طور خلاصه: هیچ چیز نسل دوم هدفون های بی سیم Ear (2) خود را معرفی نکرده است. جانشین رسمی Nothing Ear (1) (و نباید با گوش دوم (چوب) اشتباه گرفته شود)، جوانه های Ear (2) جدید دارای طراحی محفظه دوگانه و درایورهای دینامیکی سفارشی 11.6 میلی متری هستند. آنها دارای تاییدیه صوتی با وضوح بالا برای پخش تا سرعت 1 مگابیت در ثانیه هستند و تا 24 بیت / 192 کیلوهرتز و LHDC 5.0 برای پخش جریانی با وضوح بالا از طریق بلوتوث پشتیبانی می کنند.

بخونید:  سونی دستی «Project Q» را معرفی کرد که برای پخش بازی‌های PS5 از طریق Wi-Fi طراحی شده است

در مورد باتری، هیچ چیز ادعا نمی کند که جوانه های جدید آن می توانند حدود 6.3 ساعت با ANC خاموش با یک بار شارژ یا چهار ساعت با فعال کردن ANC دوام بیاورند. مقدار آب ذخیره شده در محفظه شارژ را فاکتور کنید و تا 36 ساعت با ANC خاموش یا 22.5 ساعت با روشن بودن آن تماشا کنید.