وکلای شرکت ادعا می کنند که ایلان ماسک قرارداد توئیتر را به دلیل ترس از جنگ جهانی سوم رها کرده است

توییتر می خواهد ماسک را مجبور به خرید این شرکت با قیمت توافق شده قبلی 54.20 دلار برای هر سهم کند. قیمت سهام آن در حال حاضر 38.65 دلار است.

منبع

وکیل ماسک اکنون از قاضی می‌خواهد تا دادگاه چند هفته به تعویق بیفتد تا ادعای زاتکو بررسی شود. آیا عدالت چند هفته ای را برای بررسی این موضوع نمی طلبد؟ الکس اسپیرو در جلسه ای در دلاور گفت.

WTF؟! از آنجایی که وکلای ایلان ماسک و توییتر در مورد اینکه آیا ادعاهای یک افشاگر را می توان به شکایت اولی اضافه کرد یا خیر، بحث می کنند، این شرکت می گوید یکی از دلایلی که ماسک از خرید خارج شد نگرانی در مورد شروع جنگ جهانی سوم بود.

بر اساس $/bot، این معامله عالی است

— ایلان ماسک (@elonmusk) 1 سپتامبر 2022

«به همین دلیل است که آقای ماسک نمی‌خواهد توییتر را بخرد، این چیزها درباره ربات‌ها، mDAU [monetizable daily active users] ویلیام ساویت، نماینده توییتر، گفت که اگر قاضی اجازه دهد شهادت زاتکو اضافه شود، دادگاه پنج روزه همچنان باید در تاریخ 17 اکتبر برگزار شود.

وکلای زاتکو می گویند که او هرگز تصمیم نگرفته است که اتهامات خود را به نفع ماسک علنی کند، هرچند توییتر مخالف است. وکلای شرکت می گویند که، دقیقاً مانند بحث حساب هرزنامه، ماسک به عنوان راهی برای فرار از معامله ای که با آن موافقت کرده است، بدون انجام تحقیقات لازم، از این اتهامات استفاده می کند.

در اولین واکنش عمومی شرکت به اتهامات زاتکو، توییتر آنها را “روایتی نادرست” خواند و اضافه کرد که کارگر سابق “تبر بزرگی برای خرد کردن” علیه شرکت دارد و او در طول مدتی که در آن شرکت کرده بود مسئول ارسال هرزنامه نبود. توییتر.