ویژگی جدید بررسی سالانه Steam عناوین شما را که بیشترین بازی را در سال 2022 انجام داده اند نشان می دهد


به طور خلاصه: از دیدن پست‌های Spotify در رسانه‌های اجتماعی، که در سال بررسی می‌شود، مردم را می‌بینید؟ آیا ترجیح نمی‌دهید که همان خلاصه گرافیکی 12 ماهه را در مورد عادات Steam دیگران اعمال کنید؟ Valve اکنون یک ویژگی کاملاً جدید به نام Steam Reply را ارائه کرده است که معیارهای سالانه مانند بازی‌های پربازدید، درصد زمان انجام شده، تعداد دستاوردها و موارد دیگر را خلاصه می‌کند.

می‌توانید با رفتن به فروشگاه از طریق وب‌سایت یا برنامه دسک‌تاپ، کلیک کردن بر روی برگه New & Noteworthy در بالا و انتخاب گزینه Steam Reply 2022، به بررسی سال استیم خود دسترسی پیدا کنید. یا می توانید از این لینک مستقیم استفاده کنید: https://store.steampowered.com/replay/.

خلاصه با نکات برجسته بازی در سال شروع می شود. این نویسنده بیشتر زمان Steam خود را بین Days Gone و Dying Light 2: Stay Human گذراند، که تصمیم داشتم هر دوی آنها را حتی با کاهش جذابیتشان تمام کنم، Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters و Pathfinder: Wrath of the Righteous – نسخه پیشرفته. تا حدودی تعجب آور است، با وجود اینکه در صفحه Steam یک بازی متعلق به آن موجود است، هیچ اطلاعاتی در مورد ساعات واقعی بازی وجود ندارد.

این ویژگی همچنین نشان می دهد که بازی شما چگونه در مقابل سایر کاربران Steam قرار می گیرد، از جمله تعداد دستاوردها، بازی های انجام شده و طولانی ترین رگه ها. در جاهای دیگر، نمودار عنکبوتی که انواع بازی‌هایی را که کاربران بیشترین زمان را برای بازی در سال 2022 صرف کرده‌اند را نشان می‌دهد، به‌ویژه چشمگیر است.

بخونید:  کانال یوتیوب نشان می دهد که گوشی رولبل لغو شده ال جی می توانست یک رقیب تاشو باشد

مانند ویژگی‌های بررسی سالیانه سایر پلتفرم‌ها، راه‌های زیادی برای به اشتراک گذاشتن نتایج وجود دارد. به طور مفید، شامل گزینه ای برای تغییر نمایان شدن صفحه از خصوصی به Friends Only یا عمومی است، اما اگر می خواهید موارد را خصوصی نگه دارید، چندین تصویر وجود دارد که به طور خاص برای پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی فرمت شده اند که می توانند بارگیری و ارسال شوند.

کنسول‌ها ویژگی‌های خلاصه سالانه مشابهی را برای مدتی در دسترس کاربران قرار داده‌اند: Nintendo’s Switch Year in Review 2022 و Sony’s PlayStation 2022 Wrap Up. آوردن همین چیز به Steam احتمالاً توسط دارندگان رایانه های شخصی که به دنبال یافتن زمانشان در کجا سپری شده و مقایسه بازی آنها با بازی های دیگر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.منبع