پخش کننده توییچ، Amouranth ربات هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرد که طرفداران می توانند با پرداخت 1 دلار در دقیقه با آن چت کنند.


WTF؟! موج جدید هوش مصنوعی مولد برای چیزهای بزرگ – و چیزهای نه چندان عالی – استفاده می شود. آخرین برنامه یک ربات چت است که به طرفداران پخش کننده Kaitlyn ‘Amouranth’ Siragusa اجازه می دهد تا به «قرارها» بروند و با نسخه هوش مصنوعی او چت کنند. خوب یا بد بودن آن احتمالاً به میزان دوست داشتن ستاره OnlyFans بستگی دارد.

آمورانت، سلبریتی اینترنتی، در طول سال‌ها به خاطر پخش‌های جنجالی توییچ خود که باعث ممنوعیت موقت او از پلتفرم و تعلیق تبلیغاتش شده بود، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

ناگفته نماند که آمورانت طرفداران زیادی دارد. برای کمک به “ارضای نیازهای طرفداران”، او با شرکت چت بات تلگرام Forever Voices همکاری کرده است تا یک چت بات همراه به نام AI Amouranth راه اندازی کند. این به طرفداران این امکان را می‌دهد تا با هوش مصنوعی صحبت کنند و سوالاتی از آن بپرسند که انگار خود پخش‌کننده است، که ربات با نسخه‌ای از صدای Amouranth که توسط Forever Voices از طریق تجزیه و تحلیل پخش‌های زنده، ویدیوهای یوتیوب و سایر موارد ضبط شده توسعه یافته است، پاسخ خواهد داد. .

در بیانیه مطبوعاتی (از طریق Dexerto) آمده است: «با هوش مصنوعی Amouranth، طرفداران به هر سؤالی که ممکن است داشته باشند، پاسخ صوتی فوری دریافت خواهند کرد. “خواه این یک کنجکاوی زودگذر باشد یا یک میل عمیق، آمورانت [artificial intelligence] طرف مقابل برای ارائه کمک در آنجا حضور خواهد داشت. تجربه صدای شگفت‌انگیز واقع‌گرایانه، خطوط بین واقعیت و تعامل مجازی را محو می‌کند و ارتباط غیرقابل تشخیصی با سلبریتی محترم ایجاد می‌کند.”

بخونید:  جیمز ارل جونز برکت خود را به بازسازی هوش مصنوعی صدای دارث ویدر می دهد

آمورانت به یک تاجر زیرک شهرت دارد – او ادعا می کند که بیش از 27 میلیون دلار در OnlyFans درآمد داشته است – بنابراین استفاده از چت بات او رایگان نیست. کاربران برای باز کردن قفل ربات باید اعتباری را واریز کنند و تعامل با آن 1 دلار در دقیقه هزینه دارد.

بدیهی است که اکثر مردم از هوش مصنوعی آمورانت برای پرسیدن در مورد فیلم مورد علاقه او سریع و خشمگین استفاده نمی کنند. اما این شرکت گفت که صحبت صریح جنسی مجاز است. اگر ممنوع بود، بسیاری از مشتریان احتمالاً درخواست بازپرداخت می کردند.

اگر وسواس ناسالمی نسبت به آمورانت دارید و زیاد بیرون نمی‌روید، اکنون می‌توانید از طریق لینک ویژه تلگرام با هوش مصنوعی او ارتباط برقرار کنید.

آمورانت واقعی در مورد ربات هوش مصنوعی خود گفت: “من با ریسک کردن و کنار زدن مرزها پیشرفت می کنم. مهمتر از همه، حضور در آنجا برای مخاطبان باورنکردنی خود را در اولویت قرار می دهم. AI Amouranth برای برآورده کردن نیازهای هر طرفدار طراحی شده است، و یک چیز فراموش نشدنی و همه چیز را تضمین می کند. -تجربه فراگیر.”

این اولین باری نیست که چت ربات هوش مصنوعی یک اینفلوئنسر زن برای طرفداران ساخته می شود. اینفلوئنسر اسنپ چت، کرین ماجری، همین کار را انجام داد، همچنین کار Forever Voices، بنابراین افراد تنها می توانستند یک “دوست دختر هوش مصنوعی” داشته باشند که مانند صحبت کردن با خود کارین باشد – با پرداخت 1 دلار در دقیقه. با این حال، او ادعا کرد که هوش مصنوعی سرکشی کرد و شروع به گفتن چیزهای صریح جنسی کرد، یک گام فراتر از مکالمه‌های «لاستیک و سرگرم‌کننده» که قرار بود ایجاد کند.

بخونید:  میانگین هزینه های نقض داده به بالاترین حد خود می رسد

جان مایر، بنیانگذار و مدیر عامل Forever Voices به بلومبرگ گفت که تدابیر امنیتی وجود دارد که به هوش مصنوعی این امکان را می دهد تا تشخیص دهد که آیا ممکن است فردی به استفاده از آن معتاد شده یا علائمی از مشکلات سلامت روان نشان دهد، اگرچه او به جزئیات در مورد نحوه عملکرد آن اشاره نکرد. .

منبع