پرونده‌های خرید مایکروسافت اکتیویژن دولت بریتانیا، جانشین بالقوه سوییچ را نشان می‌دهد

بخش ویرایش شده می تواند به کنسول آینده ای اشاره داشته باشد که نینتندو در حال آماده سازی است، زیرا این شرکت در حال حاضر فقط NSO را روی سوییچ ارائه می دهد (این در نام است). اگر چنین است، تأیید می کند که NSO از سخت افزار جدید پشتیبانی می کند. به راحتی می توان حدس زد که نینتندو خدمات اشتراک خود را به جانشین سوییچ ارائه کند، اما تلاش های گذشته این شرکت برای انتقال مجموعه قدیمی کنسول مجازی خود از Wii به Wii U و 3DS بی جهت پیچیده بود.

تنها یک خط در ضمیمه از سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) گمانه‌زنی‌هایی را در مورد آینده سرویس اشتراک بازی نینتندو ایجاد کرده است. بسیاری احتمالاً آن را به عنوان اشاره ای به سخت افزار آینده نینتندو تفسیر می کنند.

در متن: طرفداران نینتندو به طور فزاینده ای مضطرب شده اند زیرا این شرکت در مورد برنامه های جانشین سوییچ با نزدیک شدن به ششمین تولد کنسول خود سکوت می کند. چند کلمه در یک سند نظارتی بریتانیا در مورد خرید اکتیویژن مایکروسافت تقریباً تنها اطلاعات رسمی است که برنامه‌های بازی نینتندو را فراتر از سوییچ تأیید می‌کند.

در ماه دسامبر، Digital Foundry فاش کرد که توسعه‌دهندگان شخص ثالث از یک نینتندو سوییچ ارتقا یافته که هرگز راه‌اندازی نشده بود، اطلاع داشتند. Digital Foundry حدس می‌زد که نینتندو می‌خواهد از تکرار Wii U جلوگیری کند، اما این شرکت ممکن است به دلیل اختلالات زنجیره تامین جهانی در چند سال گذشته با مشکلات تولیدی نیز مواجه شود.منبع

CMA مخالف خرید پیشنهادی مایکروسافت از Activision Blizzard در اوایل این ماه بود. یکی از نگرانی های اصلی این است که سرویس اشتراک Game Pass مایکروسافت می تواند حقوق انحصاری عناوین Activision Blizzard مانند Call of Duty را به دست آورد و به رقابت آسیب برساند. فایل های تنظیم کننده به طور خلاصه به اشتراک Nintendo Switch Online (NSO) اشاره می کند که بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل (و عناوین اخیر Game Boy اضافه شده) را ارائه می دهد.

سند CMA احتمالاً نزدیک‌ترین مورد به تأیید رسمی پلتفرم‌های نینتندو فراتر از سوییچ از زمان ارائه روابط با سرمایه‌گذار نینتندو در سال 2020 است. در پاییز آن سال، این شرکت یک اینفوگرافیک (در بالا) منتشر کرد که در آن برنامه‌هایی برای حفظ حساب‌های نینتندو مشتریان و «سرویس‌های ارزش افزوده» (احتمالاً به NSO اشاره دارد) بین سوییچ و «سیستم بازی سخت‌افزاری-نرم‌افزار یکپارچه بعدی» را تأیید کرد که به‌صورت نامشخصی عرضه می‌شود. سال

اگر نینتندو جانشین سوییچ را در سال 2024 منتشر کند، به فاصله هفت ساله غیرعادی بین کنسول‌های خانگی نینتندو پایان می‌دهد. آخرین باری که نینتندو هفت سال منتظر ماند تا یک کنسول را دنبال کند، زمانی بود که Super Famicom را هفت سال پس از Famicom در ژاپن منتشر کرد. با این حال، این شرکت ممکن است بسیار محتاط باشد که بعد از شکست Wii U وارد یک انتقال سخت افزاری دیگر شود.

بخش جالب اینجاست که ضمیمه توضیح می دهد که چرا NSO بخشی از بحث خرید مایکروسافت نیست – محدوده محدودی از دستگاه هایی که پشتیبانی می کند. Game Pass روی Xbox و PC در دسترس است در حالی که Xbox Cloud Gaming شامل این پلتفرم‌ها و مرورگرهای وب است. CMA خاطرنشان می کند که NSO، با این حال، “فقط در دستگاه Nintendo Switch و [redacted]”