پس از محبوبیت بیشتر پست سوپربول جو بایدن، به مهندسان توییتر گفته شد که توییت های ایلان ماسک را تقویت کنند.

WTF؟! نکته مهم در مورد داشتن توییتر این است که می‌توانید به مهندسانش بگویید توییت‌های شما را تقویت کنند و اگر نتوانستند، آنها را به اخراج تهدید کنید. طبق یک گزارش جدید، این دقیقاً همان کاری است که ایلان ماسک پس از اینکه توییتش در جریان سوپربول نتوانست به اندازه توئیت پرزیدنت بایدن جذب شود، انجام داد.

مهندسان در طول شب کار کردند تا دریابند چرا توییت‌های ماسک آنطور که انتظار می‌رفت عمل نمی‌کنند، احتمالاً انگیزه آن تهدید از دست دادن شغل‌شان در صورت عدم رسیدگی به این موضوع بود. یکی از کارمندان اظهار داشت که دسترسی ماسک ممکن است به دلیل تعداد افرادی که در ماه‌های اخیر مدیر عامل را مسدود و بی‌صدا کرده‌اند محدود باشد، اگرچه ممکن است دلایل فنی داشته باشد، مانند سیستم توییتر که توییت‌هایی را از کاربرانی که پست‌هایشان برای هر دو عملکرد بهتری دارد، تبلیغ می‌کند. فالوور و غیر فالوور

در ساعت 02:36 بامداد دوشنبه، پسر عموی ماسک، جیمز ماسک، پیامی با «فوریت شدید» به 80 مهندس توییتر ارسال کرد که در آن اظهار داشت: «ما در حال رفع مشکل در ارتباط با تعامل در سراسر پلتفرم هستیم که واکنش دیگری به توئیت بایدن که مشارکت بیشتری نسبت به ماسک داشت. .

دومین فرد ثروتمند جهان از اخراج کارکنان توییتر که طبق دستور او عمل نمی کنند مخالف نیست. او به استخدام مهندسي كه در ماه نوامبر علناً با او مشاجره مي‌كرد، خاتمه داد و بنابر گزارش‌ها، مهندس ديگري را در محل اخراج كرد، زيرا آنها به او گفتند كه محبوبيتش در سکو در حال كاهش است.

منبع

ماسک تصدیق کرد که توییت‌هایش جدول زمانی افراد را با میم زیر پر می‌کرد: