پنج شغل رشد در فناوری برای سال 2023

طراحان UX که مسئول تجربه کلی کاربر از یک محصول هستند، از جمله همه چیز از ظاهر و احساس آن گرفته تا استفاده از آن آسان است، همچنین درک می کنند که کاربران چگونه با یک محصول تعامل می کنند و از تحقیق و تجزیه و تحلیل برای پیدا کردن اینکه مردم چه چیزهایی را دوست دارند – و چه چیزی را دوست ندارند، درک می کنند. دوست داشتن – در مورد تجربیات فعلی آنها.

این یکی دیگر از مشاغل پان صنعت است. با تجربه مشتری (CX) در نقطه اتکای بسیاری از استراتژی های شرکت، طراحان UX برای اطمینان از اینکه تجربه با محصولات یا خدمات یکپارچه و لذت بخش است، حیاتی هستند.

داده‌های بیشتر به معنای کارگران ماهرتر است که می‌توانند با آن کار کنند تا بینش معنی‌داری به دست آورند. در سال 2021، 79 زتابایت داده در سراسر جهان تولید شد و تخمین زده می شود که درآمد سالانه بازار جهانی تجزیه و تحلیل کلان داده تا سال 2025 به 68 میلیارد دلار برسد.

یک متخصص ارشد AWS DevOps در Deloitte در دالاس، TX مورد نیاز است. اگر شما یک سازنده راه حل های ابری هستید و می خواهید در یک محیط مشترک کار کنید، ایده های جدید را به اشتراک خواهید گذاشت و به عنوان مشاور در پروژه ها همکاری خواهید کرد. در میان سایر مدارک، شما به شش سال تجربه در پیاده سازی، مهاجرت و ارتقاء در محیط AWS Cloud نیاز دارید. در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برنامه نویس برنامه

از غول‌های فناوری مانند آمازون، گوگل، و متا گرفته تا شرکت‌های فین‌تک مانند Klarna و Stripe، بسیاری از شرکت‌ها در سال 2022 به نتایج نهایی خود نگاه کردند و متوجه شدند که آنها مایل هستند. به منظور مقابله با چشم انداز طوفانی اقتصادی، حفظ وجوه نقد و ساده سازی تیم های بزرگ، شرکت های فناوری کاهش یافتند.

Cognizant، شرکت خدمات مشاوره و خدمات فناوری اطلاعات چند ملیتی آمریکایی، به دنبال یک طراح UX در فیلادلفیا، PA می‌گردد. شما به عنوان یک متخصص طراحی انسان محور (HCD) عمل خواهید کرد و صدایی در اتاق خواهید بود که HCD را با ذینفعان داخلی و خارجی بشارت دهید. علاقه مند؟ در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.منبع

مهندس DevOps

نقش‌های مربوط به رایانش ابری نمونه‌ای از این موارد هستند، به‌علت افزایش سرعت دیجیتالی شدن در طول همه‌گیری، بخش ابری در سه سال گذشته رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه کرده است. اگر به دنبال توسعه شغلی طولانی مدت در فناوری هستید، شناسایی مشاغل و بخش های دارای پتانسیل رشد بسیار مهم است.

DevOps نقش فزاینده ای مهمی دارد و متخصصان را در تقاطع دو بخش قرار می دهد و یکپارچگی را برای توسعه نرم افزار و عملیات فناوری اطلاعات تضمین می کند. مهندسان DevOps دارای پیشینه فنی قوی هستند، اما نیازهای تجاری را نیز درک می کنند و می توانند هم با تیم های توسعه و هم با تیم های عملیات فناوری اطلاعات ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه، مرورگرهای وب و برنامه های دسکتاپ، این شغلی است که می توانید در صنایع و نه فقط فناوری بزرگ توسعه دهید. سیتی، بانک سرمایه‌گذاری و شرکت خدمات مالی، افتتاحیه‌ای برای توسعه‌دهنده برنامه‌ها در کلمبوس، OH دارد. شما به پنج تا هشت سال تجربه مرتبط به علاوه تجربه در تجزیه و تحلیل سیستم ها و برنامه نویسی برنامه های نرم افزاری نیاز دارید. تمام جزئیات این کار را دریافت کنید.

اگر اکنون آماده درخواست برای یک نقش هستید، اپل یک نقش مهندس یادگیری ماشین در سیاتل، WA، پیشنهاد می کند. شما روی موسیقی، پادکست ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی کار خواهید کرد که دارایی های اصلی در مرکز اکوسیستم اپل هستند. اگر در زمینه‌های یادگیری عمیق مانند طبقه‌بندی تصویر، تشخیص، تشخیص اشیا، تقسیم‌بندی، OCR مهارت دارید و در زمینه پردازش داده‌های متوالی مانند صدا و تصویر دانش و تجربه دارید، این نقش برای شما مناسب است. در مورد شغل بیشتر بدانید.

طراح تجربه کاربری (UX).

در اینجا پنج شغل رشدی که باید در سال 2023 در نظر بگیرید، با چیزهای بیشتری برای کشف در TechSpot Job Board آورده شده است:

دانشمند داده

توسعه دهندگان برنامه مورد تقاضا هستند. BLS بیان می کند که استخدام کلی توسعه دهندگان نرم افزار، تحلیلگران تضمین کیفیت و آزمایش کنندگان پیش بینی می شود تا سال 2031 25٪ رشد کند. بسیار سریعتر از میانگین برای همه مشاغل.

یک حرفه نسبتا جدید، بین سال‌های 2007 و 2008 تکامل یافت. DevOps که در ابتدا در شرکت‌های فناوری خالص یافت می‌شد، اکنون پای خود را در تولید پیدا کرده‌اند، جایی که مدیریت فرآیند و موجودی می‌تواند چالشی مهم باشد. Healthtech، insurtech و بانکداری همگی در حال استخدام هستند.

کار در زمینه ها و صنایع مختلف، از جمله مراقبت های بهداشتی، خدمات مالی و سیاست های عمومی – و همچنین شرکت های فناوری – این یک حرفه رشد است. به عنوان مثال، PayPal یک دانشمند داده را برای تیم تجزیه و تحلیل خرید و وفاداری خود مستقر در سن خوزه، کالیفرنیا استخدام می کند. آنها به دنبال حل‌کننده‌های استثنایی با علاقه به بینش داده‌ها هستند. تجزیه و تحلیل روندهای کلیدی از منظرهای متعدد و بسته بندی آن بینش ها در ارائه هایی که به راحتی قابل مصرف هستند. اطلاعات بیشتر را از اینجا دریافت کنید.

مهندس یادگیری ماشین

اداره آمار کار (BLS) افزایش 15 درصدی مشاغل تحقیقاتی رایانه و اطلاعات را تا سال 2029 پیش بینی کرده است. این خبر خوبی برای متخصصان یادگیری مصنوعی (AI) و مهندسان یادگیری ماشین است که از هوش مصنوعی برای آموزش مدل های رایانه ای استفاده می کنند.

این حرفه در سراسر نیروی کار کاربرد دارد، با بخش های مالی، تجارت، ژنتیک و ژنومیک، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی و آموزش که همه به افراد با استعداد نیاز دارند. بر اساس تحقیقات بازار آینده، انتظار می رود اندازه بازار تا سال 2030 به 106 میلیارد دلار افزایش یابد.

از بهار 2022، ما شروع به شنیدن صدای غوغا در مورد اخراج کارکنان کردیم و تا پایان سال، 1040 شرکت فناوری، 159684 کارگر را اخراج کردند. پوشش بیشتر بر اخراج‌ها متمرکز شده است و این می‌تواند تصوری نادرست از سلامت واقعی صنعت ایجاد کند. مهم است که به خاطر داشته باشید که فناوری یک صنعت دائما در حال تحول است و مشاغل جدید بدون توجه به آن باز می شوند.