پیکسل‌ها در حرکت: مجموعه بازی‌های Pac-Man لگو با میل لنگ مکانیکی جان می‌گیرد

اندازه مدل کاملاً مونتاژ شده 12.5 اینچ (32 سانتی متر) ارتفاع، 10 اینچ (25 سانتی متر) عرض و 7 اینچ (17 سانتی متر) عمق است. مانند مجموعه NES، بازی Pac-Man نیز دارای یک عنصر مکانیکی فعال شده با میل لنگ است که برخی از شخصیت های روی صفحه را برای شبیه سازی گیم پلی به حرکت در می آورد. با توجه به پیچیدگی آن، جای تعجب نیست که این مجموعه برای سنین 18 سال و بالاتر توصیه می شود.

مجموعه Lego Pac-Man Arcade برای خرید اعضای VIP از اول ژوئن و از 4 ژوئن برای سایرین با قیمت 269.99 دلار در دسترس خواهد بود.منبع

Pac-Man 99 در اوایل سال 2021 معرفی شد و به عنوان یک جایگزین مناسب برای کسانی بود که عزادار از دست دادن Super Mario Bros. 35 با مضمون بتل رویال بودند. عنصر آنلاین در 8 اکتبر به پایان می رسد، اما به نظر می رسد تتریس باشد. 99 همچنان قوی است.

چیزهای بی اهمیت: ارواح در Pac-Mad اصلی ویژگی های هوش مصنوعی منحصر به فردی داشتند، کدام یک کمترین قابل پیش بینی بود؟

Pac-Man در سال 1980 راه اندازی شد و طبق گزارش روابط عمومی لگو، قهرمان زرد بازی از یک پیتزا الهام گرفته شده بود که یک تکه از آن گم شده بود. در همین حال، رنگ زرد نمادین در واقع از سایه زرد خود لگو به عاریت گرفته شده است. در سال 2016، VG247 Pac-Man را به عنوان پردرآمدترین بازی آرکید تمام دوران معرفی کرد.

به طور خلاصه: نینتندو اخیراً اعلام کرده است که سرویس آنلاین Pac-Man 99 اواخر امسال به پایان می رسد، اما لگو از بازی نمادین آرکید دست نمی کشد. مجموعه بازی های آرکید Lego Pac-Man یک بازی مینیاتوری از یکی از شناخته شده ترین بازی های آرکید تمام دوران است. مجموعه 2650 قطعه ای (SKU: 10323) شامل سه مینی فیگ Pac-Man و یک آجر روشن است که ناحیه درج سکه را روشن می کند.

بخونید:  نتفلیکس نور سرخابی و هوش مصنوعی را برای بهبود فیلمبرداری با صفحه سبز در زمان واقعی اضافه می کند

حتی یک تصویر کوچک در داخل کابینت پنهان شده است که تصویر مینی فیگور را در حال بازی روی یک ماشین بازی Pac-Man نشان می دهد.

لگو با مجموعه سیستم سرگرمی نینتندو خود کاری مشابه انجام داد و یک نمای پنهان از World 1-2 را در کنار کنسول اضافه کرد. لگو آتاری 2600 همچنین دارای یک صحنه مخفی از یک کودک در حال بازی کردن در اتاقی است که با BoomBox، تلویزیون CRT، اسکیت های غلتکی و موارد دیگر در حال بازی کردن است.