کاربران ادعا می کنند که باگ برنامه iCloud ویندوز، تصاویر و ویدیوهای افراد دیگر را در کتابخانه خود درج می کند

ما برای اظهار نظر با اپل تماس گرفتیم اما پاسخی دریافت نکردیم. در صورت ارائه جزئیات بیشتر، این داستان را به روز خواهیم کرد.

از طرف دیگر، جستجو در انجمن پشتیبانی اختصاصی iCloud اپل هیچ پست اخیری در رابطه با این موضوع ندارد، علیرغم اینکه کاربران انجمن MacRumors گفته اند که آن را گزارش کرده اند. به همین ترتیب، به غیر از پوشش توییتی این مشکل، کاربران در توییتر ساکت هستند. تا کنون، به نظر می رسد تنها گزارش ها از فروم های MacRumors آمده است. همه چیز ممکن است شوخی بد یک نفر باشد که گلوله برفی گرفته و از کنترل خارج شده است، اما تا زمانی که اپل پاسخ ندهد، هنگام پشتیبان گیری از تلفن خود محتاط باشید.منبع

در واقع، اگر عکس‌ها و ویدیوهای سایر کاربران iCloud به طور تصادفی در حساب‌های دیگران جابجا شوند، اپل با یک مشکل جدی در حفظ حریم خصوصی مواجه می‌شود. حتی اگر در برنامه iCloud ویندوز مجزا باشد، به طور کلی پیامدهای آن برای کاربران نگران کننده است. اگر تصاویر تصادفی در حساب های کاربران ویندوز ظاهر می شود، کاربران مک چگونه می توانند مطمئن شوند که تصاویر آنها به اشتراک گذاشته نمی شود؟

یکی از پوسترهای فروم MacRumors گفت: “iCloud برای ویندوز ویدیوهای ضبط شده از iPhone 14 pro max را خراب می کند و در نتیجه فیلم های سیاه و سفید با خطوط اسکن ایجاد می شود.” “در موارد نادر، عکس‌هایی را از منابع ناشناخته، احتمالاً حساب‌های iCloud دیگران، در ویدیوها قرار می‌دهد. عکس‌هایی از خانواده‌های دیگران که هرگز در زندگی‌ام ندیده‌ام، بازی‌های فوتبال و سایر عکس‌های تصادفی به من نشان داده شده است. بدیهی است که این بسیار نگران کننده است و دقیقاً باعث نمی شود با استفاده از iCloud احساس امنیت کنم.”

اپل به تازگی وب سایت iCloud خود را به روز کرده و ظاهری مدرن تر و عملکرد بیشتری به آن بخشیده است. با این حال، به نظر می رسد که کوپرتینو نیز عملکرد برنامه iCloud برای ویندوز را متوقف کرده است. مشخص نیست که آیا این دو تغییر به هم مرتبط هستند یا خیر، اما برنامه ویندوز با مشکلات نگران کننده ای مواجه است.

“چی!؟ من هرگز از یک همبرگر عکس نگرفتم.” شوخی کردم

WTF؟! تنظیم آیفون خود برای پشتیبان گیری از خود در iCloud بهترین تجربه همگام سازی را ایجاد می کند زیرا در پس زمینه در زمان واقعی اتفاق می افتد. با این حال، برخی از افراد دوست دارند کنترل بیشتری بر روی پشتیبان گیری خود داشته باشند و از برنامه iCloud استفاده کنند. متأسفانه، به نظر می‌رسد یک باگ جدید فرآیند را برای کاربران ویندوز مخدوش کرده و حریم خصوصی سایر کاربران iCloud را به خطر می‌اندازد.

سایر کاربران مشکلات دردسرسازتری را بیان می کنند. برخی می گویند که وقتی سعی می کنند ویدیوهای خراب را تماشا کنند، تصاویر و ویدیوهای اضافی از افراد غریبه در کتابخانه iCloud آنها یا در خود ویدیوی خراب ظاهر می شود.

برخی از کاربران به MacRumors گزارش داده‌اند که ویدیوهایشان در هنگام همگام‌سازی با iCloud از طریق برنامه ویندوز خراب و غیرقابل تماشا می‌شوند. مشتریان آیفون 13 پرو و ​​آیفون 14 پرو می گویند که وقتی سعی می کنند ویدیوهای گرفته شده با تلفن خود را همگام کنند، ضبط با خطوط اسکن سیاه می شود.