کاربر 4Chan به دلیل ارسال تهدید به مرگ “در Minecraft” دستگیر شد

پس از کنفرانس، گلدن پیامی را در 4Chan در تاپیکی با عنوان “کلانتر فلوریدا به سفیدها اعلام جنگ می کند” ارسال کرد. نوشته بود: “فقط به سر چیتوود شلیک کن و او دیگر مشکل ساز نیست. آنها باید یک پسر جدید پیدا کنند تا مشکل ساز شود.”

“اما شلیک به سر چیتوود یک مشکل فوری را برای همیشه حل می کند. فقط به سر چیتوود شلیک کنید و او را بکشید.” گلدن بعد از این نظر “in Minecraft” را اضافه کرد.

ممنون، دکسرتومنبع

«این آشغال‌ها به شهرستان اشتباهی آمدند […] چیتوود در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما این را تحمل نمی کنیم. این درباره خشونت است.»

اما اضافه کردن معادل “جوک، لال” به پایان تهدید به مرگ، اجرای قانون را آرام نمی کند. تبادل اطلاعات مرکزی فلوریدا به چیتوود در مورد این پیام هشدار داد و کارآگاهان گلدن را در یک آدرس نیوجرسی در 1 مارس ردیابی کردند. چیتوود گفت: “پس از استرداد او، او در شادترین مکان روی زمین نگهداری می شود: زندان شعبه ولوسیا کانتی.” .

فیلم دستگیری ماموران گلدن در خانه مادرش را در فیلم زیر مشاهده می کنید. از زمان دستگیری، چیتوود گلدن را به عنوان یک عضو به حاشیه رانده جامعه توصیف کرده است که بیشتر وقت خود را در اتاق های گفتگوی افراطی گذرانده است.

همانطور که Know Your Meme را توضیح می دهد، افراد با هدف حذف قلمرو امکان دنیای واقعی از مثال، “in Minecraft” را به انتهای نظرات اضافه می کنند. می‌توان آن را با میلهوس سیمپسون‌ها مقایسه کرد که در نینتندو تهدید به لگد زدن به باسن کسی می‌شود. یا به دهه نود برگردیم و بعد از یک بیانیه بگویید «نه».

بخونید:  TMNT: مجموعه Cowabunga در ماه آگوست در تمام پلتفرم‌های اصلی عرضه می‌شود

ریچارد گلدن پیام خود را برای کشتن مایک چیتوود در هیئت مدیره 4Chan /pol پست کرد. این کلانتر از زمانی که پس از اینکه گروهی بروشورهای ضدیهودی را بین ساکنان دیتونا بیچ فلوریدا توزیع کردند و در طول بیانیه‌های ورزشی Daytona 500 مانند هیتلر بر روی پل‌های عابر پیاده آویختند، نئونازی‌ها را فراخواند، هدف گروه‌های راست افراطی قرار گرفت. درست بود.”

چیتوود گفت وثیقه گلدن 100000 دلار تعیین خواهد شد. او به تهدید کتبی به قتل یا مجروح کردن متهم است که حداکثر مجازات آن 15 سال زندان و 10000 دلار جریمه است.

کف دست: فقط به این دلیل که چیزی را به عنوان یک سناریوی فرضی در یک بازی ویدیویی ارائه می کنید، به این معنی نیست که شما پاسخگو نخواهید بود. یک کاربر 38 ساله 4Chan پس از ارسال یک تهدید به مرگ که یک کلانتر فلوریدا را هدف قرار داد اما در پایان از کلمات “در ماین کرافت” استفاده کرد، این را به سختی فهمید. وی پس از مدتی دستگیر شد و برای رسیدگی به اتهامات جنایی تحویل داده شد.