کارت‌های RTX 4060 Ti/4070 با تم گربه با داستان‌های عجیب و غریب در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

کارت ها همچنین دارای چند پنجه گربه در کنار نام Colorful و یکی در پشت هستند، بنابراین دقیقاً بانوی گربه فریاد نمی زند، که احتمالاً چیز خوبی است.

هنگامی که کاوشگر بر روی یک سیاره بی‌ثمر دور افتاده فرود آمد، یک جامعه سگ و گربه ایجاد شد، جایی که آنها در نهایت به پیشرفت‌های مشابه انسان‌های قرن بیست و یکم رسیدند. همچنین چیزی در مورد رهبر گربه ای وجود دارد که مشتاق بازگشت زمین و فرزندانش به خانه است. هیچ خبری در مورد اتفاقی که برای سگ ها افتاده است وجود ندارد.

حتی اگر آنقدر به گربه ها علاقه دارید که کمی نگران کننده است، کارت RTX 4060 Ti 8GB کارتی است که باید از آن اجتناب کنید – بررسی ما را در اینجا بخوانید. با این حال، RTX 4070 یک پیشنهاد بسیار بهتر و یک پردازنده گرافیکی است که ما دوست داریم. به تازگی وارد نظرسنجی Steam به عنوان دومین عملکرد برتر ماه شده است. همچنین توجه داشته باشید که قیمت های Colorful بالاتر از MSRP است، اما احتمالاً این قیمتی است که ما برای گربه ها می پردازیم.منبع

جالب، اما بسیار عجیب، Colorfire یک داستان کامل در مورد گربه طلسم عینک و ژاکت از برند Meow ایجاد کرده است. این گربه‌سانان ظاهراً به همراه چند سگ به کاوشگر فضایی تمدن پیشرفته رفتند، جایی که یکی از آنها یک تفنگ تکاملی را لمس کرد، همانطور که گربه‌ها انجام می‌دهند و به طور تصادفی حیوانات را به موجودات باهوش تبدیل کردند.

WTF؟! گفته می شود که بیشتر اینترنت از دو چیز تشکیل شده است: گربه و پورنوگرافی. و در حالی که یک کارت گرافیک با تم Pornhub جالب به نظر می رسد، احتمالاً جذابیت مشابه کارت گرافیک مربوط به گربه را نخواهد داشت. اینجاست که کارت‌های سری Meow RTX 40 Colorfire وارد می‌شوند.

بخونید:  اندروید 13 هم اکنون برای گوشی های گوگل پیکسل در دسترس است

روی دو تیغه پنکه چند تا سر جلف نسبتاً نازک به نظر می رسد، هر چند اگر از یک پایه عمودی استفاده نکنید و فن ها نمی چرخند، بعید است که تعداد زیادی از آنها را ببینید.

Meow RTX 4070 و RTX 4060 Ti از Colorfire، یک برند فرعی Colorful، به رنگ سفید عرضه می‌شوند که در قاب‌های همسان به نظر می‌رسد، همراه با یک فن نارنجی در وسط. اما این نام از تم گربه آن نشات گرفته است.

فراتر از آنچه که بدون شک طولانی ترین و عجیب ترین داستان همراه برای یک کارت گرافیک است، هر دو از ساعت های مرجع استفاده می کنند، دارای سه فن و کانکتورهای برق 8 پین هستند. قیمت آنها 4799 RMB (674 دلار) و 3199 RMB (449 دلار) است، اگرچه VideoCardz اشاره می کند که مشتریان می توانند از تخفیف برای کاهش قیمت ها به 4409 (619 دلار) و 3049 (429 دلار) استفاده کنند.