کار از خانه یک هنجار جدید است، به ویژه برای زنان

یکی از عناصر شگفت‌انگیز در این گزارش، اختلاف بین تعداد مردان و زنانی است که از خانه کار می‌کنند. تقریباً نیمی از زنان در سال 2020 کارمند خانه بودند، در مقایسه با یک چهارم سال قبل از آن، احتمال دوری آنها از دفتر بیشتر از مردان بود. در سال 2022، 41 درصد از زنان در مقایسه با 27 درصد از مردان در خانه کار می کردند که کاهش بسیار کمتری را برای زنان اولی نشان می دهد.

به طور خلاصه: تعداد افرادی که در ایالات متحده از خانه کار می کنند از زمان همه گیری کاهش یافته است اما به طور قابل توجهی بیشتر از قبل از روزهای کووید-19 باقی مانده است. یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که بیش از یک سوم کارگران آمریکایی هنوز کارهای خود را از خانه انجام می دهند و تعداد مردان بیشتری در مقایسه با زنان به دفتر باز می گردند.

آنهایی که تحصیلات دانشگاهی داشتند، به ویژه آنهایی که مدرک لیسانس داشتند، احتمال بیشتری داشت که در سال گذشته در خانه کار کنند. بیش از نیمی از این گروه (54 درصد) در سال 2022 از کار تمام وقت اداری اجتناب کردند.

گزارش بررسی استفاده از زمان آمریکا (ATUS) نشان می‌دهد که در سال‌های 2018 و 2019، تنها 24 درصد از آمریکایی‌ها به طور متوسط ​​روزانه از خانه کار می‌کردند. با شروع همه‌گیری در سال 2020، این تعداد تقریباً دو برابر شد و به 42 درصد رسید، و در حالی که از آن زمان به بعد اندکی کاهش یافته است، کارگران خانگی هنوز 34 درصد از کارکنان را در سال گذشته تشکیل می‌دهند. با توجه به اینکه برخی از افراد در یک روز در خانه و اداره کار می کردند، مشخص شد که کارمندان به طور متوسط ​​5.4 ساعت در روز در سال 2022 در خانه کار می کردند.

بخونید:  هیدئو کوجیما تقریباً یک نبرد رئیس را در Metal Gear Solid 3 وارد کرد که دو هفته به طول انجامید

تصویر از واشنگتن پست

این نظرسنجی همچنین به نقش هایی که مردان و زنان در خانه ایفا می کنند، پرداخته است. مشخص شد که زنان تقریباً دو برابر زمانی که مردان برای مراقبت از کودکان صرف می‌کنند و زمان بیشتری را برای انجام فعالیت‌های خانگی مانند شستشو و نظافت می‌گذرانند. تنها استثناء کار در حیاط بود که بسیار بیشتر تحت سلطه مردان بود.

بسیاری از شرکت‌ها، حتی آن‌هایی که زمانی قول می‌دادند کار از راه دور یک هنجار جدید است، کارمندان خود را دوباره به دفتر فرا می‌خوانند و در بیشتر موارد، مردم از این موضوع راضی نیستند.

این نظرسنجی نشان می دهد که زنان بیشتر ترجیح می دهند از خانه کار کنند، اگرچه تفاوت جنسیتی نیز به دلیل نوع موقعیت هایی است که زنان بیشتر اشغال می کنند.

اعتبار سرصفحه: Creative Labمنبع

بیشتر کارمندان ترجیح می دهند از خانه کار کنند، اما به این معنی است که افراد، به غیر از افراد 20 تا 24 ساله، زمان بیشتری را تنها می گذرانند و کمتر با دیگران معاشرت می کنند و ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر این، آنها اغلب اوقات فراغت خود را به تلویزیون و وسایل الکترونیکی اختصاص می دهند به جای انجام تمرینات بدنی یا سایر رفتارهای مفید برای سلامتی خود، مانند تهیه وعده های غذایی سالم.