کتابخانه صداهای منسوخ ضبط شده از فناوری قدیمی را حفظ می کند

ضبط‌کننده‌های ویدیویی قدیمی از شرکت‌هایی مانند سونی و فیلیپس را می‌توانید در بخش سرگرمی‌های خانگی پیدا کنید. همچنین یک پروژکتور فیلم، یک پروژکتور اسلاید و یک جعبه موسیقی پیدا خواهید کرد. یک شگفتی خاص برای برخی از بازدیدکنندگان ممکن است GAF View-Master باشد. شما می توانید دستگاه هایی مانند پنکه های قدیمی، چرخ خیاطی، سشوار، ریش تراش و حتی دریل عصر سنگ را در قسمت لوازم خانگی بشنوید.

هدف این پروژه برانگیختن نوستالژی کاربران و حفظ صداهایی است که در خطر ناپدید شدن هستند زیرا از دستگاه‌هایی می‌آیند که دیگر استفاده نمی‌شوند. این سایت صداها را در دسته‌هایی مانند دوربین‌ها، بازی‌های ویدیویی، ماشین‌های تایپ، و لوازم خانگی و غیره سازماندهی می‌کند.

برای ارسال فایل های ضبط شده، Cities and Memory به فایل های صوتی بین یک دقیقه تا 20 دقیقه در فرمت هایی مانند WAV نیاز دارد. این سایت شامل یک راهنمای گسترده با تجهیزات و پیشنهادات ایده است.

اعتبار تصویر: شهرها و حافظه، حفظ صدامنبع

ضبط‌شده از اشیاء ساده‌تر مانند کبریت، جعبه ناهار، ترازو، و آسیاب قهوه نیز موجود است. با این حال، کتابخانه فقط شامل ضبط‌های فناوری نمی‌شود. موسیقی سنتی از کشورهایی مانند کامبوج، مراکش و ژاپن نیز در اینجا است. علاوه بر این، بازدیدکنندگان می توانند چند صدا از طبیعت، از جمله ذوب شدن یخچال های طبیعی را بشنوند.

در حال حاضر بزرگترین بخش ها برای دوربین ها، لوازم خانگی، وسایل سرگرمی خانگی و تجهیزات آشپزخانه است. بخش دوربین شامل دوربین‌های پولاروید فوری Joycam و i-Zone است. همچنین دارای دو دوربین 35 میلی‌متری، یک دوربین فیلم‌برداری Bolex و موارد دیگر است.

بخونید:  The Sims: 22 Years and Counting

به طور خلاصه: اگر تا به حال می‌خواهید به خودتان یادآوری کنید (یا یاد بگیرید، برای کسانی که کمی جوان‌تر هستند) صدای واکمن سونی، دوربین پولاروید یا مودم 56K چگونه است، Cities and Memory وب‌سایتی را راه‌اندازی کرده است که حاوی ضبط‌هایی از آن و سایر دستگاه‌های قدیمی است. . این شرکت مردم را تشویق می‌کند تا ضبط‌های خود را با راهنمای ضبط صحرایی طولانی ارسال کنند.

Cities and Memory یک پادکست در مورد ضبط صدا دارد که چندین بار در هفته به روز می شود. این شرکت همچنین کاربران را تشویق می‌کند تا موسیقی الهام‌گرفته از ضبط‌های خود را ارسال کنند و آنها را در ده‌ها آلبوم در دسترس رایگان در Bandcamp جمع‌آوری کنند.

پروژه صدا Cities and Memory در روز دوشنبه وب سایتی را ایجاد کرد که در آن بازدیدکنندگان می توانند به ضبط چیزهایی که این روزها معمولاً شنیده نمی شوند گوش دهند. اینها شامل فناوری های قدیمی مانند ضبط صوت، تلفن، رایانه، بازی های ویدیویی و غیره می شود.

برای هر صدا، بازدیدکنندگان می توانند اطلاعات مربوط به منبع آن و فرآیند ضبط را مشاهده کنند. برخی از ضبط‌ها از گروه دیگری به نام Conserve the Sound تهیه شده است.