کد منبع Far Cry در آرشیو اینترنت آپلود شده است

دارایی های بازی نیز وجود ندارد، اما ظاهراً می توان آنها را از بازی کامل استخراج کرد.

تا زمان نوشتن این خبر، این شرکت بیانیه عمومی در این مورد صادر نکرده است. اگر سازنده بازی به علاقه مندان برکت دهد، می توانیم سطح جدیدی از حالت های کاربری را مشاهده کنیم. RTX، کسی؟ اگر یوبی‌سافت تصمیم گرفت که در این زمینه تلاش کند و اقدامات قانونی را انجام دهد، خوب… انتظار بسیاری از مدهای ایجاد شده توسط کاربر را نداشته باشید.

به طور خلاصه: کمتر از یک سال تا بیستمین سالگردش، فارکرای اصلی یوبی سافت فاصله دارد، اما به نظر می‌رسد کسی می‌خواست این مناسبت را کمی زودتر جشن بگیرد. یک کاربر Internet Archive به نام Llaetha.ro کد منبع تیراندازی اول شخص کلاسیک یوبی سافت را در کتابخانه دیجیتال در تاریخ 24 ژوئن آپلود کرد. نام فایل نشان می دهد که نسخه 1.34 بازی است، به این معنی که احتمالاً قبلاً چندین وصله اجرا شده است. .

مطالب مرتبط: نزدیک به 20 سال Far Cry

گزارش‌های اولیه ادعا می‌کرد که این dump کامل نیست، اما به گفته کاربر توییتر Vinícius Medeiros، باینری‌های موتور و DLL قابل کامپایل هستند. Rock Paper Shotgun می افزاید که این بدان معنی است که کد منبع می تواند برای اجرای بازی در حالت اشکال زدایی و اصلاح چیزها در سطح عمیق تر استفاده شود.

هر کسی حدس می‌زند که چه کسی پشت درز کد منبع است یا چرا تصمیم به انتشار آن در حال حاضر، تقریباً 20 سال پس از اولین عرضه بازی، گرفته است. PC Gamer به یک انجمن Discord اشاره کرد که اعضای آن ادعا می کردند که درز از یک کارمند سابق Crytek است که کد را با چند دوست برای “مطالعه” به اشتراک گذاشته است. طبق گزارش ها، کارمند سابق قرار بود بعداً آن را در دسترس قرار دهد، اما ظاهراً یکی از دوستانش او را مورد ضرب و شتم قرار داد. آن را با یک دانه نمک مصرف کنید.

بخونید:  بیوک فروشندگانی را که نمی خواهند در آینده تمام الکتریکی آن سرمایه گذاری کنند، خریداری خواهد کرد

جالب است که ببینیم گیمرها اکنون که به راحتی در دسترس هستند، با کد منبع چه کاری انجام می دهند. پاسخ یوبی سافت به همان اندازه جذاب خواهد بود.

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، می‌توانیم مطمئن باشیم که کد منبع Far Cry از بین نمی‌رود (مشکلات بلیزارد با Diablo II را به خاطر دارید؟)

منبع