کرکر بازی بدنام Denuvo را از هاگوارتز Legacy حذف کرده است، شاهد افزایش عملکرد است

Denuvo اغلب متهم است که بر عملکرد بازی تأثیر منفی می گذارد، و به نظر می رسد پیشنهاد نسخه بدون DRM از هاگوارتز Legacy یک بار دیگر این فرض را تأیید می کند.

یکی از کاربران یوتیوب نسخه Steam بازی و نسخه Empress را بر روی یک سیستم بازی ارزان قیمت (Core i7-7700، GeForce GTX 1060 6 گیگابایت، 16 گیگابایت رم) مقایسه کرد و دریافت که نسخه کرک شده نرخ فریم بالاتری را به صورت ثابت ارائه می دهد. .

کرکر بازی “Empress” بار دیگر به غیرممکن ها دست یافت. این هکر بدنام پس از یک دوره کوتاه بتا که از طریق کانال تلگرامی خود مدیریت می‌شود، نسخه کرک شده هاگوارتز Legacy را منتشر کرده است. بازی جدید اکشن RPG که در دنیای جادوگری هری پاتر اتفاق می‌افتد، چند هفته پیش منتشر شد و احتمالاً آسیب زیادی نخواهد دید زیرا ناشر برادران وارنر تاکنون بیش از 12 میلیون نسخه فروخته است (بر روی PC، PS5 و Xbox).

علیرغم نظرات مشکوک و زبان ناپسند، مهارت های فنی امپراس در “صحنه” بهترین است.

همانطور که یکی از کاربران Reddit گفته است، امروزه قادر به کرک کردن Denuvo اساساً “دیوانه کننده” است. Empress تنها یک توسعه دهنده در برابر کل تیم حرفه ای است، او به کد منبع Denuvo دسترسی ندارد (یا باید داشته باشد) و با این حال ظاهراً می تواند در عرض چند هفته DRM و فناوری ضد دستکاری را شکست دهد.

در متن: Denuvo یک فناوری ضد دستکاری و راه حل DRM است که اغلب توسط ناشران بزرگ بازی (و گاهی اوقات توسط استودیوهای مستقل) برای محافظت از آخرین عناوین خود در برابر دزدی دریایی استفاده می شود. با این حال، شخصی وجود دارد که ظاهراً شکستن این DRM قدرتمند را مأموریت زندگی خود کرده است.

توانایی Empress برای کرک کردن Denuvo در جدیدترین بازی های محافظت شده با DRM یک دستاورد قابل توجه است. کراکر توضیح می‌دهد که میراث هاگوارتز توسط «Denuvo v17» به‌علاوه DRM (خفیف) خود Steam محافظت می‌شود. فایل “NFO” همراه با نسخه کرک شده (البته لینک دانلود ارائه نشده است) طبق سنت بسیار مورد نظر است، زیرا امپراطور ظاهراً به طور کامل از نویسنده JK Rowling به عنوان یک “زن واقعی” در برابر آنچه او به عنوان “سیستم بیدار” توصیف می کند حمایت می کند. “

قبل از ممنوع شدن از Reddit، Empress از پیچیدگی‌هایی که در آخرین نسخه‌های Denuvo پیدا کرده بود، ابراز ناراحتی کرده بود. به همین دلیل، کرکر ضد DRM تصمیم گرفت با صرف زمان قابل توجهی برای شکست دادن فناوری بسیار بد Denuvo در جدیدترین بازی های رایانه شخصی، عادات خود را تغییر دهد.منبع