کناف سقف پذیرایی انواع کناف سقف پذیرایی قیمت کناف سقف پذیرایی طرحینه-کناف آوگون

کناف سقف پذیرایی انواع کناف سقف پذیرایی قیمت کناف سقف پذیرایی طرحینه-کناف آوگون

این سقف عایق صدا بوده و برخی از انواع آن در برابر رطوبت نیز سقف کناف پذیرایی مقاوم می باشند. این ویژگی از کناف سبب می گردد که با توجه به دکوراسیون داخلی و نیز سلیقه های مختلف، آن را رنگ آمیزی کنند. در مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک باید تمام جزئیات در نظر گرفته شود. جانمایی چراغ های داخل سقف، نور مخفی سقف و هماهنگی با سایر اجزای محیط مهم است. با وجود اینکه کناف پذیرایی ساده به ظاهر طراحی آسانی دارد اما توجه به جزئیات و اجرای دقیق به اندازه ای مهم است که کوچکترین اشتباه در طراحی مدل کناف سقفی ساده ، به چشم می آید. کناف سقف آشپزخانه کلاسیک ؛ دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از سایر کناف ها متمایز می کند .

  • گاهی طراحان با استفاده از اشکال غیر متعارف دیگری یک طرح کناف در سقف پذیرایی طراحی می کنند.
  • در مراحل طراحی و ساخت سقف کنافی می‌توانید از استادکار بخواهید فضای بیشتری برای نورپردازی LED یا هالوژنی برای شما در نظر بگیرد.
  • کناف، در زمان اجرا به کمترین نیروی کاری نیازمند است و این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های شما می‌شود.
  • در طراحی سقف کناف رنگ سقف بسیار مهم است زیرا بروی ظاهر کلی دکوراسیون داخلی تاثیر می گذارد.
  • برای طراحیکناف سقف پذیرایی مستطیلی ساده یا هر فرمی دیگری (با توجه به طراحی)، باید به سبک فضا دقت کرده باشید زیرا مدرن یا کلاسیک بودن دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی بر روی نوع طراحی سقف تاثیرگذار است.

اگر طرفدار طرح های متقارن و منظم هستید این طرح برای شما ایده آل است. لازم به ذکر است که علاوه بر هزینه مصالح و دستمزد باید به هزینه‌های جانبی ساخت کناف هم اشاره کرد که ممکن است از قلم بیفتد. به عنوان مثال در برخی از مواقع باید قبل از نصب کناف سقف، رطوبت و ترک‌های دیوار را با پشم سنگ بپوشانید که این کار به هزینه‌های نهایی نصب کناف اضافه می‌کند.

طرح کناف سقف پذیرایی مدرن و کلاسیک

علاوه بر اهمیت بسیار زیاد حاشیه ، در معماری ایرانی به شدت بر قسمت وسط سقف توجه میشود و به شیوه های مختلف دیزاین بر روی آنها اجرا می گردد. برای استفاده از کناف در وسط سقف پذیرایی لاکچری و لوکس می توان طرح های ترکیبی را اجرا نمود. به عنوان مثال، در سالهای اخیر از کاغذ دیواری در کنار این تایل ها استفاده میشود.

کناف سقف پذیرایی مستطیلی

مهم ترین عاملی که امروزه در قیمت گذاری همه اجناس و کالاها تاثیر گذار می باشد، عدم ثبات بازار ارز می باشد. بنابراین بروزرسانی روزانه قیمت ها دلیل اصلی عدم قیمت گذاری ثابت برای انواع کالا می باشد. به کمک کناف ها ، اجرای نورپردازی های گوناگون در سقف و با جزئیات بسیار زیاد ، وجود دارد . دارای قیمتی مقرون به صرفه در مقایسه با انواع روش های مورد استفاده در سقف می باشند .

لیست قیمت کناف

یکی از مهم ترین فاکتورها در طراحی کناف برای دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل یا … باید سبک دکوراسیون را مد نظر قرار داد. مدرن یا کلاسیک بودن فضا تاثیر به سزایی در طراحی کناف سقف پذیرایی دارد. رنگ و نورپردازی سقف را باید بر اساس رنگ هایی که در خانه وجود دارند انتخاب کنید.

یکی از طرح های که از گذشته در کناف سقف مورد استفاده قرار گرفته است، کناف سقف پذیرایی ساده می باشد. اگر پذیرایی شما مربع شکل است و تقریبا قسمت اضافه ای در پذیرایی وجود ندارد، دست شما برای انتخاب مدل کناف سقف، باز است. یکی از مهم‌ترین دلایلی که سقف کنافی برای پذیرایی پیشنهاد می‌شود این است که می‌توایند نورپردازی پذیرایی را تحت کنترل خود داشته باشید. در مراحل طراحی و ساخت سقف کنافی می‌توانید از استادکار بخواهید فضای بیشتری برای نورپردازی LED یا هالوژنی برای شما در نظر بگیرد. در صورت استفاده از خدمات مشاوره رایگان کناف احسانی، می‌توانید به بهترین گزینه و طرح نهایی سقف کناف در پذیرایی خانه ویلایی برسید.

اغلب مدل های تزیین سقف خصوصا سقف پذیرایی، به صورت ترکیبی اجرا می شوند. ترکیب شیوه های مختلف دکور سقف با نورپردازی های پنهان یا آشکار رایج ترین شیوه های تزیین سقف ساختمان ها هستند. ساده ترین، اقتصادی ترین و متداول ترین مدل دیزاین سقف منزل و خصوصا دکوراسیون نشیمن و پذیرایی، رنگ آمیزی این بخش از ساختمان است. رنگ های روشن و ساده می توانند جلوه ای متفاوت در سقف ایجاد کنند و البته می دانید که در تزیین و دکور فضاهای مسکونی و اداری، بهتر است از رنگ های شلوغ و تیره برای سقف استفاده نشود.