کولر مایع خارجی Bykski دارای 9 فن 120 میلی متری است

متخصص خنک کننده مایع Bykski یک راه حل خنک کننده فوق العاده برای کسانی که در تلاش برای کنترل دمای رایانه شخصی خود هستند راه اندازی کرده است.

برق پمپ از طریق یک کانکتور استاندارد 4 پین Molex تامین می شود و یک بریدگی واضح در جلوی دستگاه به کاربران اجازه می دهد تا سطح آب را زیر نظر داشته باشند. این سیستم از لوله استاندارد G1/4 اینچ استفاده می کند و طبق گفته Bykski، ظرفیت اتلاف گرما تا 2000 وات دارد. ابعاد واحد خارجی 419.46mm x 138mm x 488mm (16.5 x 5.4 x 19.2 اینچ) است.

کسانی که ساخت Bykski را در نظر دارند بدون شک می خواهند تولید نویز بالقوه را در نظر بگیرند. در صفحه محصول به مشخصات 9 فن 120 میلی متری اشاره ای نشده است، اما احتمالاً می توان حدس زد که 9 فن خیلی بی صدا نیستند. قابل حمل بودن رایانه شخصی نیز ضربه خواهد خورد، اما این احتمالاً برای اکثر افراد نگران کننده نیست.

ایستگاه خنک کننده مایع خارجی Bykski 1080 (مدل B-1080-CEC-X) یک کیت خنک کننده مایع است که برای قرار گرفتن در خارج از شاسی شما طراحی شده است. این شامل یک رادیاتور بزرگ است که توسط 9 فن 120 میلی متری خنک می شود (سه رادیاتور 120 میلی متری 3 را در نظر بگیرید) که در داخل یک شاسی سفارشی قرار گرفته است که همراه با یک مخزن داخلی اکریلیک و پمپ آب (مدل DCC CP-PMD3COV-X) با قابلیت جریان 700 لیتر در ساعت شما باید لوله و بلوک های آب خود را تهیه کنید.

Bykski اکنون در وب سایت ایالات متحده خود برای ایستگاه خنک کننده مایع خارجی 1080 پیش سفارش می پذیرد. قیمت آن 599.99 دلار است و تخمین زده می شود که ظرف 10 تا 24 روز آینده از انبار آنها ارسال شود. اگر این مبلغ بیشتر از آن چیزی است که می خواهید خرج کنید، من گمان می کنم که DIYers می توانند چیزی مشابه را با سکه بسیار کمتری جمع آوری کنند.



منبع

خط پایین: اکثر مردم به خنک کننده ای با این کالیبر نیاز ندارند، اما سناریوهای خاصی وجود دارد که می تواند منطقی باشد. بایکسکی پیشنهاد می‌کند که می‌تواند برای سرورها یا آنهایی که سیستم‌های فاکتور فرم کوچک دارند ایده‌آل باشد، و به راحتی می‌توان فهمید که سازه‌های بازی افراطی یا دکل‌های استخراج کریپتو نیز می‌توانند سود ببرند.