کیبورد مکانیکی بازی Corsair K100 Air Wireless گران‌ترین صفحه‌کلید بازی تا به امروز است

جدیدترین Corsair سه راه را برای اتصال به دستگاه‌ها ارائه می‌کند: به‌صورت بی‌سیم با استفاده از فناوری بی‌سیم Slipstream Corsair، به‌صورت بی‌سیم از طریق بلوتوث با تأخیر کم یا با سیم به رایانه شخصی/مک برای فعال کردن Hyper-Polling 8000 هرتز برای حداکثر پاسخ‌دهی.

عمر باتری در حالت بی‌سیم تا 50 ساعت با روشنایی پس‌زمینه RGB یا تا 200 ساعت با چراغ‌های خاموش رتبه‌بندی می‌شود. سیستم نورپردازی با نرم‌افزار iCue Corsair برای حداکثر سفارشی‌سازی و همگام‌سازی با سایر محصولات Corsair RGB کار می‌کند. نرم افزار iCue همچنین جایی است که می توانید کلیدها را دوباره نقشه برداری کنید، ماکروها را برنامه ریزی کنید و پروفایل ها را مدیریت کنید.

صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Corsair K100 Air دارای طراحی مینیمالیستی است که با یک قاب به اندازه فقط 11 میلی متر در باریک ترین نقطه خود تکمیل شده است. از کلیدهای Cherry MX Ultra Low Profile (لمسی، نیروی عملیاتی 65 سی نیوتن، کل سفر 0.8 میلی متری با کلیک) که در اصل برای بازار نوت بوک طراحی شده بودند، استفاده می کند. تا آنجا که من می دانم، این اولین بار است که آنها در یک صفحه کلید مکانیکی کلاس دسکتاپ استفاده می شوند.

اگر این مقدار بیشتر از آن چیزی است که می خواهید برای یک صفحه کلید مکانیکی از آن جدا شوید، نگران نباشید زیرا Corsair نزدیک به 32 کیبورد بازی دیگر برای انتخاب دارد که از 59.99 دلار شروع می شود.منبع

Corsair MSRP کیبورد بازی مکانیکی بی‌سیم K100 Air را 279.99 دلار تعیین کرده است که آن را به گران‌ترین صفحه‌کلید این شرکت تبدیل کرده و از K100 استاندارد (249.99 دلار) برای این ممتاز برتری دارد. این برد دارای دو سال ضمانت است و از امروز با طرح‌بندی‌های مختلف صفحه کلید در سراسر جهان ارسال می‌شود.

بخونید:  سخنرانی اصلی I/O Google را امروز در ساعت 13:00 به وقت شرقی / 10 صبح به وقت محلی تماشا کنید: Pixel Fold، Pixel 7a ورودی

به ما گفته می شود که اتصالات بی سیم با رمزگذاری 128 بیتی AES محافظت می شوند. سایر زنگ‌ها و سوت‌ها شامل 8 مگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی برای ذخیره 50 پروفایل، چهار کلید ماکرو کاملاً قابل برنامه‌ریزی، یک کلید اختصاصی برای جابه‌جایی بین دستگاه‌های متصل و کلیدهای رسانه اختصاصی با غلتک ولوم آلومینیومی است.

خط پایین: Corsair یک ماه پیش جدیدترین صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم خود را به دنیا معرفی کرد. بالاخره برای خرید در دسترس است، اما ممکن است مجبور شوید قلک را باز کنید تا هزینه خرید را تامین کنید.