گرد و غبار دیجیتال: اکثر آمریکایی ها رول دوربین خود را تمیز نمی کنند

همانطور که گوگل زمانی گفته بود، عکس ها چیزی فراتر از پیکسل هستند. خاطرات محو می شوند اما تصاویر و ویدیوهایی که با دوستان و خانواده می گیرید تا آخر عمر باقی می مانند.

عکس‌ها و ویدیوها نزدیک‌ترین چیزی است که ما به سفر در زمان داریم، راهی برای متوقف کردن لحظه‌ای در زمان. ما اغلب متوجه نمی شویم که چه چیزی داریم، و عکس ها و فیلم ها در این دسته قرار می گیرند. اگر موضوع یا رویداد به اندازه کافی مهم بود که گوشی خود را بیرون بیاورید و از آن عکس بگیرید، احتمالاً در آینده می خواهید دوباره آن را ببینید.

اعتبار تصویر: دوربین توسط اسکرین پست، دوربین رول توسط کرده سورین، خانواده توسط عسکر آبایفمنبع

بر اساس نظرسنجی اخیر Mixbook، اکثر مردم (80 درصد) تصاویر یا ویدیوهایی را در گوشی هوشمند خود دارند که از روزی که آنها را گرفته اند به آنها نگاه نکرده اند. نیمی از نزدیک به 2000 آمریکایی که در این نظرسنجی شرکت کردند گفتند که با عکس ها و فیلم های تلفن خود کاری انجام نمی دهند. کمتر از یک نفر از هر سه نفر گفته اند که تصاویر یا ویدیوهایی را برای دوستان یا خانواده ارسال می کنند و تنها 17 درصد آنها را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنند.

به طور خلاصه: فراگیر بودن گوشی های هوشمند به این معنی است که دوربین همیشه در دسترس است و ماهیت دیجیتالی آنها به کاربران اجازه می دهد بدون رزرو عکس و فیلم بگیرند. اما پس از ثبت این خاطرات چه اتفاقی می افتد؟ در بیشتر موارد، هرگز دوباره به آنها نگاه نمی شود.

بخونید:  AppleCare+ اکنون به تعمیرات نامحدود دستگاه اجازه می دهد، آیا ارزش آن را دارد؟

با توجه به اینکه دوربین‌های دیجیتال با محدودیت‌های مشابهی که کاربران فیلم را با مشکل مواجه می‌کردند محدود نمی‌شوند، جای تعجب نیست که تکراری‌ها بسیار رایج هستند. Mixbook دریافته است که 63 درصد از مردم چندین عکس از یک موضوع گرفته‌اند، اما هرگز به خود زحمت نمی‌دهند عکس‌ها را تجزیه و تحلیل کنند و بدترین نمونه‌ها را حذف کنند.

آنچه مردم اغلب از آن عکس می گیرند به همان اندازه جذاب است. بسیاری از رول های دوربین مملو از عکس های حیوانات خانگی و اعضای خانواده است. در ایالت‌هایی مانند آلاباما، کالیفرنیا، جورجیا و اوکلاهاما، عکس‌های مناظر سلطنت می‌کنند.

به طور متوسط ​​یک آمریکایی بیش از 3100 عکس و ویدیو در دستگاه تلفن همراه خود ذخیره می کند و 55 درصد گفتند که از حجم رسانه ای که انباشته کرده اند احساس غرق شدن می کنند.

چیزی که می‌خواهم بگویم این است که یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا خطر از دست دادن آن خاطرات را برای همیشه به حداقل برسانید.