گروه تیم از ماژول های حافظه Xtreem DDR5 جدید، راه حل های خنک کننده و فناوری نورپردازی رونمایی کرد.

نمایشگاه کامپیوتکس تیم گروه قرار است از سه‌شنبه، 30 می تا جمعه، 2 ژوئن، در منطقه راه‌حل‌های ذخیره‌سازی و مدیریت رویداد برگزار شود. اطلاعات تکمیلی در مورد مکان نمایشگاه و اطلاعیه های تیم را می توان در صفحه Computex 2023 شرکت یافت.منبع

انتشارات و اطلاعات محصولات Computex امسال شروع به انتشار کرده است و به شرکت کنندگان و علاقه مندان پیش نمایشی از محصولات و راه حل های فروشندگان آینده این رویداد را می دهد. Teamgroup اعلام کرده است که خطوط تولید T-Force و T-Create از جمله خط تولید جدید DDR5 Xtreem با عملکرد بالا را برجسته خواهد کرد. طبق این انتشار، محصولات به یک “فناوری” جدید رسیده اند سلامو نه، این غلط املایی ما نیست. این دقیقاً همان چیزی است که عنوان بیانیه مطبوعاتی تیم می گوید.

کولرها مجهز به هیت سینک های پره ای آلومینیومی، چند لایه و لوله های حرارتی متعدد هستند تا سطح رسانای حرارتی موجود خود را افزایش دهند. خنک‌کننده‌ها دارای خنک‌کننده فعال به کمک فن هستند که به حفظ دمای بهینه درایو کمک می‌کند.

چرا مهم است: Teamgroup، سازنده و توزیع کننده معروف ماژول های حافظه، درایوهای حالت جامد و سایر راه حل های ذخیره سازی، از شش محصول جدید در نمایشگاه تجاری کامپیوتکس امسال رونمایی خواهد کرد. طبق بیانیه مطبوعاتی اخیر، این شرکت پیشنهادات حافظه جدید Xtreem DDR5، راه حل های خنک کننده و ذخیره سازی و سیستم روشنایی aurora RGB خود را به نمایش خواهد گذاشت. نمایشگاه این شرکت در دو بخش نمایشی تقسیم خواهد شد که هر دو بر محور موضوع گروه تیم در سال 2023، “خیر، خنک، ادغام” تمرکز دارند.

بخونید:  میلیاردر فناوری که پیش بینی کرده بود بیت کوین به 200000 دلار برسد، می گوید: «کریپتو در آمریکا مرده است.
نوع ARGB امسال دارای یک آلیاژ آلومینیوم سیاه 2 میلی‌متری است که تیم می‌گوید چندین درمان را پشت سر گذاشته است و به آن اجازه می‌دهد «سختی و دوام بازالت و بافت نرم ماسه سیاه ساحلی» را ترکیب کند. برخلاف نوع DDR4 این شرکت، به نظر می‌رسد RGB در مقایسه با نورپردازی منحصربه‌فرد و فراگیر نسل قبلی تا حدودی کمتر برجسته است. نوع غیر ARGB ظاهر و احساس مشابهی دارد، به جز حذف نوار نور و اضافه شدن نشان Teamgroup. هر دو نوع فرکانس از 7000 تا 8266 MT/s دارند.

اگر به دنبال فناوری ذخیره سازی جدید هستید، خوش شانس هستید. تیم شما را نیز در آنجا تحت پوشش قرار داده است. در این نمایشگاه، سری جدید خنک کننده های T-Force Dark AirFlow و Gen5 M.2 PCIe SSD این شرکت معرفی خواهند شد. طبق بیانیه مطبوعاتی Team، انتظار می رود SSD به سرعت خواندن و نوشتن متوالی بیش از 12000 مگابایت بر ثانیه و 11000 مگابایت بر ثانیه برسد. خنک‌کننده‌های T-force Dark AirFlow به خنک نگه داشتن درایوهای جدید M.2 کمک می‌کنند و آنها را قادر می‌سازد تا این سطوح بالای توان را حفظ کنند.

خط ماژول‌های حافظه Xtreem تیم در Computex 2019 معرفی شد و به علاقه‌مندان اجازه دسترسی به برخی از سریع‌ترین و منحصربه‌فردترین پیشنهادات DDR-4 موجود در آن زمان را می‌دهد. خط Xtreem امسال راه خود را باز می کند و انواع ARGB و غیر RGB ماژول های DDR5 عملکرد محور را به علاقه مندان ارائه می دهد.

این واحد از بلوک آبی و فن هایی با قابلیت ARGB استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد سیستم شفق قطبی ARGB را با استفاده از تعدادی برنامه های مختلف کنترل RGB تغییر دهند. در حالی که هیچ مشخصات خنک کننده ای ارائه نشده است، بیانیه مطبوعاتی ادعا می کند که خنک کننده برای پشتیبانی از نسل جدید پردازنده های چند هسته ای AMD و اینتل طراحی شده است.

بخونید:  مهندسان نرم‌افزار و زمان‌سنج‌ها خوشحال می‌شوند که جهان رای به پایان دادن به دومین جهش می‌دهد

اگر Xtreem DDR5 Team باعث خارش RGB نشود، این شرکت همچنین T-Force Siren GA360 ARGB AIO جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت. این خنک کننده که در همکاری با Asetek Designworks ساخته شده است، دارای یک پمپ نسل هفتم Asetek v2 با کنترل PWM است.اگر Xtreem DDR5 Team باعث خارش RGB نشود، این شرکت همچنین T-Force Siren GA360 ARGB AIO جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت. این خنک کننده که در همکاری با Asetek Designworks ساخته شده است، دارای یک پمپ نسل هفتم Asetek v2 با کنترل PWM است.