گزارش ادعا می کند که یونیورسال به نهایی کردن “معامله بزرگ” با نینتندو برای یک فیلم زلدا نزدیک است

یک فیلم زلدا در صورتی که به درستی اجرا شود می تواند کاملاً عظیم باشد. این فرنچایز در حال حاضر با توجه به اکران اخیر Tears of the Kingdom داغ است، اما نباید انتظار داشت که به این زودی فیلمی را در سینماها ببینیم.

چه اتفاقی افتاده؟ The Legend of Zelda می تواند در ردیف بعدی یک فیلم بلند سینمایی از نینتندو قرار گیرد. در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست The Hot Mic، جف اسنایدر منتقد سینما گفت که یونیورسال به نهایی کردن یک معامله بزرگ با غول بازی ژاپنی برای فیلمی بر اساس فرنچایز محبوب Zelda نزدیک است.

یک دهه پیش، ایده یک فیلم زلدا می‌توانست بسیاری از طرفداران فرنچایز را متعجب کند. خوشبختانه، آخرین دسته از تلنگرهای مبتنی بر بازی، آن را از پارک حذف کرده است.

اسنایدر خاطرنشان کرد که ایلومینیشن، استودیویی که در ساخت فیلم برادران سوپر ماریو کمک کرد، نیز درگیر این موضوع است که نشان می دهد ما به دنبال فیلم انیمیشن دیگری هستیم.

فیلم‌هایی که بر اساس IP بازی‌های ویدیویی ساخته شده‌اند، به‌شدت مشکل دارند. در حالی که طی سال‌ها چندین موفقیت مجزا از جمله Resident Evil و Tomb Raider وجود داشته است، Sonic the Hedgehog 2020 می‌تواند عامل شکستن نفرین فیلم‌های بازی باشد. دنباله سال گذشته پول بیشتری را در گیشه به ارمغان آورد و راه را برای فیلم پرفروش سوپر ماریو برادران نینتندو هموار کرد.

با فرض اینکه یک معامله منعقد شود، سال ها طول می کشد تا محصول نهایی برای نمایش بزرگ آماده شود. خبر خوب این است که نینتندو در حال حاضر در مکان بسیار خوبی قرار دارد و هیچ فشار واقعی برای اجرای پروژه را ندارد. این به آن‌ها زمان کافی می‌دهد تا فیلمنامه‌ای قوی داشته باشند و بازیگران مناسب را پیدا کنند. از آنجایی که این فرنچایز از اواسط دهه 80 طرفداران خود را سرگرم کرده است، هیچ کمبودی در علم وجود ندارد. در واقع، محدود کردن داستانی که باید گفت می‌تواند بزرگترین چالش باشد.

بخونید:  اگر از خدمات مالیاتی آنلاین استفاده می‌کردید، ممکن است فیس‌بوک برخی از داده‌های بایگانی IRS شما را جمع‌آوری کرده باشدمنبع

فیلم برادران سوپر ماریو از زمان اکران خود در 5 آوریل بیش از 1.31 میلیارد دلار در گیشه فروش داشته است – بیش از 13 برابر بودجه تولید 100 میلیون دلاری آن.