گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5: سامسونگ تاریخ رونمایی را تایید کرد، تصاویر رسمی فاش شد

Z Flip 5 تغییر واضح تری دارد: صفحه جلویی اکنون بسیار بزرگتر شده است و امکان نمایش محتوای بیشتری را فراهم می کند. گزارش OnLeaks ادعا می کند که صفحه نمایش بیرونی از 1.9 اینچ در Z Flip 4 به 3.4 اینچ در جانشین خود افزایش یافته است.

رویداد Unpacked امسال اولین رویدادی است که در کشور اصلی سامسونگ یعنی کره برگزار می‌شود. به طور خاص در سئول، جایی که مقر جهانی سامی در آن قرار دارد. این شرکت از خط “Join the flip side” برای نمایش استفاده می کند، که اشاره ای به گوشی های تاشو جدیدی است که به نمایش در خواهند آمد.

یک تغییر کمتر آشکار، اما تغییر قابل توجهی که باید در زمان بسته شدن Fold 5 ایجاد کند، گنجاندن ظاهری لولای قطره اشکی است. این به مرکز نمایشگر اجازه می‌دهد در حالت بسته به شکل قطره‌ای در بیاید و دو طرف گوشی مانند Pixel Fold کاملاً صاف تا شوند، در حالی که Z Fold 4 در هنگام بسته شدن کمی فاصله ایجاد می‌کند. گفته می شود که لولای قطره اشکی در هنگام بسته شدن حدود 2 میلی متر از ضخامت Fold 5 می تراشد.

چه اتفاقی افتاده؟ سامسونگ اعلام کرده است که نسل بعدی دستگاه های تاشو این شرکت در «Galaxy Unpacked» در تاریخ 26 جولای در سئول، کره جنوبی رونمایی خواهد شد. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اولین رونمایی از Samsung Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 و Galaxy Tab S9 را در این رویداد ببینیم، اگرچه برخی تصاویر رسمی از این تلفن‌ها قبلاً به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است.

بخونید:  تنها در خانه دزدان دریایی ترین فیلم کلاسیک کریسمس سال 2022 بود

Roland Quandt از WinFuture تصاویر رسمی هر دو تاشوی آینده را منتشر کرد. همانطور که در یک افشای قبلی دیدیم، طراحی Z Fold 5 از مدل قبلی خود قابل تشخیص نیست. حتی کارگران خود سامسونگ نیز از طراحی “خسته کننده” آن شکایت کرده اند.

حداقل یک تفاوت ظاهری بین دو نسل تاشو وجود دارد. LED در زیر آرایه دوربین در Z Fold 4 قرار دارد. در Z Fold 5، سامسونگ به سمت کناری حرکت کرده است – شاید کارمندانش حق داشتند.

علاوه بر گوشی‌ها، احتمالاً تبلت‌های جدید گلکسی تب اس و احتمالاً دستگاه‌های گلکسی واچ جدید را نیز در این رویداد خواهیم دید.

سامسونگ می‌نویسد که فناوری‌های جدیدش برای باز کردن فرصت‌ها و تغییر زندگی‌ها طراحی شده‌اند. ادعاهای جسورانه، به خصوص که به نظر می رسد تفاوت بسیار کمی بین Z Fold 4، که ما جدا از قیمت آن را دوست داشتیم، و Z Fold 5 وجود دارد.

سامسونگ رویداد 26 جولای Galaxy Unpacked را در وب سایت و کانال یوتیوب خود پخش می کند. ساعت 4 صبح PT / 7 صبح به وقت شرقی شروع می شود.منبع