گوگل پیش‌نمایش سری پیکسل 7 را پیش از رویداد معرفی در 6 اکتبر انجام می‌دهد

برای به روز رسانی ها ثبت نام کنید و به تقویم خود اضافه کنید: https://t.co/SAeNERjey0 pic.twitter.com/NaeUtChx7X

— ساخته شده توسط Google (@madebygoogle) 6 سپتامبر 2022

ما می دانیم که هر دو مدل از پردازنده Tensor نسل دوم خود گوگل استفاده می کنند. به ما گفته می شود که Google Tensor G2 ویژگی های مفید و شخصی سازی شده در عکس ها، فیلم ها، تشخیص گفتار و امنیت را فعال می کند.

قیمت، در دسترس بودن و موارد دیگر بدون شک در رویداد Made by Google که در تاریخ 6 اکتبر ساعت 10 صبح شرقی برگزار می شود، رونمایی خواهد شد. رویداد Far Away iPhone 14 اپل امروز در ساعت 13:00 شرقی برگزار می شود و اگر این شرکت از برنامه استاندارد عرضه خود پیروی کند، گوشی های جدید احتمالا یک هفته بعد در 16 سپتامبر در اکثر بازارهای اصلی عرضه خواهند شد.

در مورد آرایه دوربین پشتی، پیکسل 7 استاندارد دارای لنزهای دوگانه دوربین در کنار فلاش LED و سوراخ کوچک میکروفون است. مدل Pro با یک دوربین سوم پیش می رود، اگرچه مشخصات هر کدام هنوز مشخص نیست.

این دو گوشی در حال حاضر یک صفحه محصول عمومی در فروشگاه گوگل دارند که با تعدادی عکس تیزر و ویدیوهای رندر محصول کامل شده است. با قضاوت تنها بر اساس عکس ها، آرایه دوربین عقب تقریباً با بقیه پنل پشتی همسطح به نظر می رسد. این ویدئو نشان می‌دهد که اینطور نیست، زیرا نوار دوربین به‌طور قابل‌توجهی مانند یک فلات کوچک بلند شده است.

به ما بپیوندید زنده برای #MadeByGoogle در 6 اکتبر ساعت 10 صبح ET.

چه اتفاقی افتاده؟ گوشی‌های هوشمند پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو نسل بعدی گوگل تا ماه آینده برای اولین بار آماده نخواهند شد، اما گوگل را از اشتراک‌گذاری اطلاعات اولیه در مورد آن‌ها باز نمی‌دارد تا به خریداران احتمالی آیفون 14 چیزی برای فکر کردن بدهد.

همه چیز در حال جمع شدن است.

آیا قصد دارید به زودی یک گوشی هوشمند جدید خریداری کنید؟ اگر چنین است، آیا پیکسل 7، آیفون 14، یکی از تاشوهای جدید سامسونگ یا شاید چیز دیگری را در نظر دارید؟

منبع

سایر ویژگی‌های سریع‌السیر که Google در صفحه پیش‌نمایش ذکر کرده است، جفت‌سازی سریع با دستگاه‌های دیگر مانند هدفون‌ها و ساعت‌ها و همچنین پشتیبانی از Find My Device برای کمک به مکان‌یابی دستگاه‌های نابجا است. هر کدام در سه رنگ ارسال می شوند: ابسیدین، علف لیمو و برف در پیکسل 7 و ابسیدین، فندقی و برف در پیکسل 7 پرو. هر دوی آن ها اندروید 13 را به صورت خارج از جعبه عرضه خواهند کرد.