یوبی سافت تعداد زیادی از عناوین جدید Assassin’s Creed را در سرتاسر جهان معرفی کرد


چه اتفاقی افتاده؟ یوبی سافت به تازگی میزبان چیزی بود که من به صورت گذشته آن را روز Assassin’s Creed می نامم. این برنامه برنامه‌های چند سال آینده عناوین Assassin’s Creed را ارائه کرد که در ژانرهای اکشن و RPG و کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و بازارهای موبایل قرار دارند.

اما قبل از اینکه بتوانید عنوان جدیدی را بارگذاری کنید، باید با تردمیل محتوایی که Assassin’s Creed Valhalla بود خداحافظی کنید. عنوانی که اکنون دو ساله است، در آخرین DLC رایگان به نام The Last Chapter ارسال خواهد شد. یوبی‌سافت جزئیات را کم‌کم بود، که شاید بهترین باشد، اما این تریلر به‌جای پایان‌نامه‌ای متمرکز بر مبارزه، یک پایان داستان محور حماسه را نشان می‌دهد.

اگر مبارزه برای شما مهم است، پس قسمت اصلی بعدی این مجموعه را دوست خواهید داشت: Assassin’s Creed Mirage. میراژ که دو دهه قبل از والهالا می‌گذرد، به شما امکان می‌دهد شمشیر یک قاتل تازه کار به نام باسیم را در قرن نهم بغداد به کار بگیرید. یوبی سافت آن را به عنوان بازگشتی به ریشه های فرنچایز معرفی می کند. یک ماجراجویی پر از مبارزات و داستان های کلاسیک و کمتر از عناصر RPG موجود در عناوین اخیر Assassin’s Creed. برای سال آینده برنامه ریزی شده است و از قبل می توان آن را پیش خرید کرد.

یوبی سافت همچنین اعلام کرد که دو بازی چند پلتفرمی دیگر Assassin’s Creed در دست توسعه هستند. Project Red یک بازی RPG جهان باز مورد انتظار است که در ژاپن فئودال اتفاق می افتد. نینجاها و نینجاهای بیشتری خواهد داشت. یوبی‌سافت کبک که آخرین بار Assassin’s Creed Odyssey را ساخت، پیشتاز توسعه آن است.

آخرین عنوان اصلی Project Hexe نام دارد. این یک مضمون جادوگرانه و یک محیط پنهانی در دوران شکار جادوگران در اروپای شرقی است. Ubisoft Montreal در حال توسعه است.

یوبی سافت برنامه های بزرگی هم برای موبایل دارد. در همکاری با Tencent، یک سهامدار عمده، ناشر در حال توسعه عنوان “AAA” در چین باستان به نام پروژه جید (تریلر) است. بازیکنان می توانند شخصیت های خود را شخصی سازی کنند و دیوار بزرگ را کشف کنند. یوبی سافت می گوید که بازی به زودی عرضه می شود.

سازنده همچنین با نتفلیکس برای ساخت یک بازی بدون نام برای سرویس اشتراک نتفلیکس همکاری کرده است. راه اندازی آن احتمالاً همزمان با انتشار اقتباس تلویزیونی نتفلیکس از فرنچایز خواهد بود. ما هنوز منتظر یک تریلر برای آن هستیم.

اگر پنج بازی جدید شما را تحت تأثیر قرار داده اند، نگران نباشید. یوبی سافت راه حلی به نام Assassin’s Creed Infinity دارد، لانچری که با داستان های سری درگیر می شود. هدف اصلی آن این است که مرکزی باشد که ترکیب گیج کننده عناوین و دوره هایی را که بخشی از فرنچایز هستند، متحد کند.

چندین اطلاعیه جزئی دیگر نیز وجود داشت، از جمله یک مستند 11 دقیقه ای در مورد ساخت بازی های Assassin’s Creed که در یوتیوب پست شد و انبوهی از کالاهای جدید. برای جزئیات بیشتر ویدیوی کامل یوبی سافت را تماشا کنید.منبع