یکی از بنیانگذاران Oculus از هدست واقعیت مجازی رونمایی کرد که اگر پوشنده آن در بازی بمیرد، آن را می کشد.

به مناسبت فرا رسیدن این تاریخ، لاکی ساخت هدستی را اعلام کرد که می‌تواند همان عملکرد هدست NerveGear از SAO را انجام دهد – پوشنده آن را بکشد. نسخه لاکی به جای استفاده از امواج مایکروویو با شدت بالا برای پایان دادن به زندگی (واقعی) بازیکن، این کار را با سه بار انفجاری جاسازی شده در جلوی پیشانی کاربر انجام می دهد.

خبر خوب برای کسانی که از قبل احساس می‌کنند در یک منظره جهنمی دیستوپیایی زندگی می‌کنند این است که کلاه ایمنی، که شبیه یک متا کوئست پرو اصلاح‌شده به نظر می‌رسد، «در این مرحله» فقط یک اثر هنری اداری است. با این حال، او اضافه کرد که راه‌اندازی دستگاه «باید واقعاً به یک عامل با هوش بالا مرتبط باشد که می‌تواند به آسانی تعیین کند که آیا شرایط خاتمه واقعاً درست است یا خیر»، بیانیه‌ای که می‌تواند آن را به Anduril مرتبط کند. لاکی همچنین اشاره کرد که او معمولاً از ماژول های شارژ انفجاری برای پروژه دیگری استفاده می کند.

ماتریکس یکی از چندین قطعه رسانه های علمی-اگر است که در آن کسانی که در دنیای مجازی می میرند در زندگی واقعی نیز می میرند، موضوعی که لاکی در پست وبلاگ خود به آن پرداخته است. او به حادثه‌ای از Sword Art Online (SAO)، مجموعه‌ای از رمان‌های ژاپنی در اواسط دهه ۲۰۰۰ اشاره می‌کند که انیمه، بازی‌های ویدیویی و غیره را تولید کرد. طبق داستان، یک “حادثه SAO” در 6 نوامبر 2022 اتفاق افتاد که در آن 10000 بازیکن در یک VRMMORPG به دام افتادند که 4000 نفر از آنها در زندگی واقعی پس از از بین رفتن شخصیت های آنها در بازی جان خود را از دست دادند.

بخونید:  تریلر Final Star Wars Jedi: Survivor شمشیرهای نوری، دشمنان و یک نفرت را نشان می دهد

لاکی اعتراف کرد که جرأت نکرده است خودش این دستگاه را امتحان کند و در حال حاضر، این فقط “یادآوری قابل تامل از مسیرهای ناشناخته در طراحی بازی است.” او با این هشدار شوم امضا کرد که اگرچه این اولین کلاه ایمنی واقعیت مجازی است که می تواند یک کاربر را بکشد، اما آخرین آن نخواهد بود.

مواد منفجره زمانی فعال می شوند که یک “فوتوسنسور باند باریک” سایه خاصی از قرمز را که روی یک صفحه نمایش یکپارچه نمایش داده می شود، تشخیص دهد. لاکی گفت که این اتهامات بلافاصله پس از شلیک “مغز کاربر را از بین می برد” که دانستن آن آرامش بخش است. او همچنین برنامه‌هایی برای اضافه کردن مکانیزم ضد دستکاری دارد تا هدست را نتوان در زمانی که کسی آن را پوشیده است جدا کرد یا از بین برد.

WTF؟! به نظر می رسد که پالمر لاکی، یکی از بنیانگذاران Oculus، ممکن است زمان زیادی را در Anduril Industries، شرکت فناوری دفاعی که او پس از ترک فیس بوک تأسیس کرد، سپری کند. لامپ VR هدست جدیدی ایجاد کرده است، اگرچه بعید است که آن چیزی باشد که بخواهید آن را امتحان کنید: اگر کاربری در دنیای مجازی بمیرد، دستگاه در دنیای واقعی با استفاده از مواد منفجره او را می کشد.

در حالی که این هدست را می‌توان با نسخه‌ای از جلیقه‌های لمسی مقایسه کرد که ضربات و مشت‌های گلوله درون بازی را بازسازی می‌کنند، ماهیت آن کلاه ایمنی تشخیص پورن را که در چین ساخته شده است به ذهن متبادر می‌کند. شاید بتوان این دو را در یک هدست ترکیب کرد که با مشاهده مطالب بزرگسالان، مغز کاربر را منفجر می کند.

بخونید:  آیا به محدودیت های سیلیکون خانگی رسیده ایم؟منبع