یک نقص نرم افزاری بیش از یک سال است که چراغ یک دبیرستان را روشن کرده است

با هر شانسی، تعمیرات باید در تعطیلات بهار اتفاق بیفتد. مدرسه و رفلکس قصد دارند در صورت بروز اختلال دیگری، یک سوئیچ حذف از راه دور اضافه کنند.

کف دست: برداشت در نور روز می تواند به ساختمان ها در صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه با کنترل هوشمند سیستم های روشنایی کمک کند، اما این روش برای یک دبیرستان ماساچوست از هر جهت که قابل تصور بود شکست خورد. این مورد به وضوح نشان دهنده مشکلات توسعه نرم افزار قرارداد شرکتی و نصب سخت افزار در میان یک زنجیره تامین جهانی غیرمعمول است.

دبیرستان منطقه‌ای Minnechaug در Wilbraham، ماساچوست، از لامپ‌های فلورسنت و LED متصل به سیستم برداشت نور روز استفاده می‌کند. برای کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه، سیستم باید به طور خودکار نورها را در طول روز بر اساس شرایط محیطی کم و روشن کند.

از آگوست 2021، یک دبیرستان ماساچوست به دلیل نقص نرم افزاری قادر به کنترل صحیح چراغ های خود نبوده است. نرم‌افزار و سخت‌افزار کنترل‌کننده چیزی که قرار بود یک سیستم صرفه‌جویی در انرژی باشد، به دلیل خرید شرکت‌ها و تعطیلی کارخانه‌های چینی تقریباً غیرممکن شد.

با این حال، در 24 آگوست 2021، یک قطع برق، نرم افزاری را که تنها کنترل سیستم روشنایی را در اختیار دارد، خراب کرد. از آن زمان، دانشجویان، اساتید و کارکنان در Minnechaug نمی‌توانند چراغ‌ها را برای ارائه‌های ویدیویی کم کنند یا آن‌ها را برای اتاق‌های جداگانه روشن و خاموش کنند. آنها فقط می توانند لامپ های جداگانه را باز کنند یا از کلیدهای قطع کننده استفاده کنند که به طور همزمان چراغ ها را برای تمام بخش های مدرسه خاموش می کند.

بخونید:  Amazon is embracing generative AI across every one of its businesses

مدرسه نتوانست فوراً این مشکل را برطرف کند زیرا شرکتی که سیستم را در سال 2012 نصب کرد، 5th Light، از آن زمان چندین بار دست خود را تغییر داده بود. پس از اینکه مدرسه مالک فعلی 5th Light، Reflex Lighting را ردیابی کرد، Reflex تلاش کرد تا فردی را در شرکت پیدا کند که سیستم اختصاصی را درک کند.

مشاوران نرم‌افزار خارجی نتوانستند نرم‌افزار را وصله کنند، نصب تایمر یا سوئیچ‌های روشن/خاموش غیرممکن بود و Reflex تخمین زد که جایگزینی کل سیستم 1.2 میلیون دلار هزینه دارد. تنها گزینه باقی مانده تعمیر تمام سخت افزار بود، اما این کار با تاخیرهای متعددی روبرو شد زیرا اختلالات زنجیره تامین در چین بر تراشه های مورد نیاز تاثیر گذاشت.

در غیر این صورت، نورها در تمام ساعات شبانه روز در روشنایی کامل باقی می مانند. دستیار ناظر امور مالی منطقه مدرسه تخمین می زند که این مشکل هزاران دلار در ماه برای مالیات دهندگان محلی هزینه دارد. احتمالاً نگرانی‌های گران‌تری در Wilbraham وجود دارد، اما چراغ‌های Minnechaug هنوز هم شکایت‌های زیادی را ایجاد می‌کنند و با اهداف اصلی مدرسه در صرفه‌جویی در هزینه مغایرت دارند.منبع