یک RTX 4090 بخرید و یک Arc A750 رایگان در این فروشگاه ژاپنی دریافت کنید

چند سال پیش، می‌توانستید از یک کارت گرافیک یدکی برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کنید. حالا شما فقط برق را هدر می دهید (و خدا را شکر برای آن). علاوه بر این، داشتن GPU از چندین فروشنده در سیستم شما منجر به سردرد راننده می شود. اگر به دنبال معامله ای در این هفته هستید، توصیه می کنیم به جای آن به آخرین تبلیغ Microcenter نگاه کنید: با خرید هر پردازنده گرافیکی سری RTX 40، یک کارت هدیه Steam 100 دلاری رایگان دریافت کنید.منبع

شبکه خبری ژاپنی PCWatch خاطرنشان می کند که این فروشگاه یک Arc A750 رایگان را به همراه پنج پردازنده گرافیکی 24 گیگابایتی GeForce RTX 4090 Gaming OC 24 گیگابایتی Asus TUF Gaming OC که بعد از ساعت 11 شب در 30 آوریل خریداری شده اند، ارسال خواهد کرد. این یک هدیه وحشیانه کوتاه است که بیشتر شبیه به یک مسابقه رادیویی فراخوان است.

TUF RTX 4090 در حال حاضر به قیمت 2310 دلار (تبدیل شده از JPY)، شامل مالیات NTT-X به فروش می رسد. این قیمت نسبت به MSRP 1600 دلاری پردازنده گرافیکی بسیار زیاد است، اما قطعات کامپیوتر در ژاپن گران‌تر هستند. آنها Arc A750 را با قیمت 318 دلار لیست می کنند که حدود 14 درصد از هزینه 4090 است.

تنها چند دلیل وجود دارد که بخواهید کارت گرافیک دوم و بسیار کندتری داشته باشید. برای مثال، علاقه مندان ممکن است از فریب دادن با سخت افزار یک رقیب جدید لذت ببرند. معماری کیمیاگر اینتل جذابیت های خود را دارد. VideoCardz همچنین اشاره می‌کند که کارت‌های گرافیک Arc رمزگذارهای ویدئویی مکمل مناسبی را برای استریمرها می‌سازند، اما RTX 4090 واقعاً به پشتیبان‌گیری نیاز ندارد. آخرین دلیل قرار دادن کارت مکمل در یک سیستم متفاوت است، مانند رایانه شخصی یکی از اعضای خانواده یا تعویض کنسول اتاق نشیمن.

بخونید:  دفاع جدید گوگل در برابر حملات سایبری: محدود کردن دسترسی به اینترنت برای کارمندان

اینتل در Arc A750 برنده شد. از آنجایی که در ماه فوریه از 290 دلار به 250 دلار تخفیف داده شده بود، بسیار خوب به نظر می رسید و از نظر همه حساب ها فروش خوبی داشته است. در واقع، این کارت گرافیک پرفروش‌ترین کارت گرافیک NTT-X است، به همین دلیل است که هفته آینده آن را با RTX 4090 همراه می‌کنند.

WTF؟! یک فروشگاه لوازم الکترونیکی در ژاپن در حال تبلیغ یک تبلیغ غیرعادی است که از پایان ماه شروع می شود. یک Asus TUF RTX 4090 بخرید و یک Intel Arc A750 Limited Edition را به صورت رایگان دریافت کنید. جفت کردن آنها در یک سیستم فریم های اضافی را برای شما به ارمغان نمی آورد، اما چه کسی به یک کارت گرافیک رایگان نه می گوید؟