۳ پهپاد حزب الله را سرنگون کردیم

این در حالی است که شبکه الجزیره به نقل از حزب الله لبنان اعلام کرده است که این گروه گفته است: ما سه پهپاد غیرمسلح را به سمت مناطق کاری مورد مناقشه فرستاده است تا وظایف اطلاعاتی را انجام دهد.

به گزارش تایمز اسرائیل، ارتش در بیانیه‌ای مدعی شد که یکی از هواپیماهای حزب الله را یک جت جنگنده F16 سرنگون کرده و دو فروند دیگر هم با موشک‌های باراک سرنگون شده است.

ادعای رژیم سیاسی رژیمی در حالی مطرح می‌شود که به تازگی سید ابراهیم امین السید، رئیس شورای حزب الله لبنان در اظهاراتی تاکید می‌کند که جنگ، مقاومت را نمی‌شکند و هر جنگی که در پیش خواهد بود برای نیرو‌های مقاومت برای شکست کامل دشمنان خواهد بود. او همچنین اظهار داشت که دوره سلطه آمریکا، کشورهای مستکبر و خائن تمام شده و اکنون دوره پیروزی و مجاهدین است.

حزب الله لبنان گفت: این وظیفه اطلاعاتی انجام شد و پیام رسید.

نیرو‌های ارتش رژیم رژیمی امروز (شنبه) مدعی شدند که ۳ هواپیمای بدون سرنشین حزب الله لبنان را که به سمت گازی کاریش در سواحل مدیترانه در حرکت بودند، با موفقیت رهگیری و سرنگون کرده‌اند.

وبگاه عبری واللا هم به تازگی با گزارشی با اذعان به انتشار تکاوران نیروی دریایی حزب الله، نوشت: «چند سال پیش درباره اینکه چه احتمال دارد بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه به حزب الله موشک‌های «یاخونت» را محو کند، گزارش‌هایی را به سازمان‌ها ارائه می‌کند. اطلاعاتی اسرائیل رسید. این موشک به عنوان تهدیدی برای نیروی دریایی غربی معرفی شده است.»منبع