10 بازی برتر سال 2022 از نظر تایم


برداشت سردبیر: یک سال دیگر تقریباً در کتاب رکوردها ثبت شده است، و این دلیل کافی است تا تایم 10 بهترین بازی ویدیویی خود در سال 2022 را به اشتراک بگذارد. این نوع لیست ها معمولاً ناامید کننده هستند، اما به نظر می رسد که انتشارات ممکن است این بار بیشتر آن را به درستی دریافت کرده باشد.

لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن، یک جنگجوی مشارکتی از Dotemu که دارای اکشن‌های جانبی، سبک هنری پیکسل‌شده و صدای بازیگران اصلی کارتون است، در رتبه ۱۰ قرار دارد. Shredder’s revenge به صورت دیجیتالی روی اکثر پلتفرم‌های اصلی راه‌اندازی شد و Limited Run حتی نسخه کلکسیونی آن را انجام داد که قرار است در اوایل سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga و Resident Evil Village: Shadows of Rose به ترتیب در رتبه های نهم و هشتم قرار دارند. لگو و جنگ ستارگان دو تا از محبوب‌ترین برندهای موجود هستند و DLC تازه راه‌اندازی شده Resident Evil محتوای بیشتری را به یک بازی فوق‌العاده اضافه می‌کند.

بازی هنرهای رزمی Sifu هفتمین بازی مورد علاقه Time است، درست پس از The Last of Us Part 1. اولی در ماه فوریه برای PS4، PS5 و Windows (و اوایل این ماه برای سوییچ) عرضه شد و بازیکنان را کنترل فرزند یک استاد مدرسه هنرهای رزمی به دنبال انتقام مرگ پدرشان. The Last of Us نیازی به معرفی ندارد – قسمت 1 بازسازی بازی اصلی 2013 است که فرمول کلی PS5 را بهبود می بخشد.

شبیه ساز گربه Stray در جایگاه پنجم قرار گرفت، اما چیزی فراتر از انجام فعالیت های اولیه گربه ها است. بازی به بازیکنان وظیفه می‌دهد تا از مهارت‌های خود برای زنده ماندن در محیط خود، حل معماها و کشف رمز و راز استفاده کنند.

رتبه چهارم، Elden Ring با فروش بیش از 12 میلیون نسخه در کمتر از یک ماه (و بیش از 17.5 میلیون تا اکتبر) شروع خوبی داشت. درام ترسناک تعاملی The Quarry، جانشین معنوی Until Dawn، پس از عرضه در اواسط سال 2022، مقام سوم را به خود اختصاص داد. من کمی تعجب کردم که جلوتر از سایر وزنه های سنگین در لیست به پایان رسید، اما شاید شایسته باشد.

Horizon: Forbidden West و God of War: Ragnarok به ترتیب در رتبه های دوم و اول قرار گرفتند و هیچکدام در اینجا احساس نابخردی نمی کنند. Horizon Forbidden West در حال حاضر دارای امتیاز متاکریتیک 88 است و God of War: Ragnarok در رتبه 94 حتی بالاتر است.

در اینجا خلاصه ای سریع از لیست تایم آمده است:

  • 10. TMNT: Shredder’s Revenge
  • 9. Lego Star Wars: The Skywalker Saga
  • 8. Resident Evil Village: Shadows of Rose
  • 7. سیفو
  • 6. The Last of Us قسمت 1
  • 5. سرگردان
  • 4. حلقه الدن
  • 3. معدن
  • 2. افق غرب ممنوع
  • 1. God of War: Ragnarok

آیا فکر می‌کنید تایم بیشتر آن را درست انجام داده است؟ آیا حذف های فاحشی وجود دارد؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع