10 تریلر از The Game Awards که باعث شد ما بیشتر بخواهیم

Star Wars Jedi: Fallen Order ورود مناسبی به سبد سهام SW EA بود – به عبارت دیگر، این مجموعه با تراکنش‌های خرد پول‌گیر نبود. برای یک بازی جهان باز، بسیار خوب انجام شد. داستان خوب. گیم پلی روان. در نهایت، ما بدش نمی آمدیم که بیشتر از این بازی کنیم. خوشبختانه، EA تصمیم گرفت دنباله‌ای به نام Star Wars Jedi: Survivor انجام دهد. این بیشتر شبیه به هم است – یک قهرمان و یک دستیار، البته هر دو به وضوح مسن ترند. گیم پلی بازی به همان اندازه محکم به نظر می رسد، بنابراین باید یک ورود خوب دیگر در فرانچایز جنگ ستارگان ایجاد کند.

پسر جهنمی: Web of Weird

بیایید هیچ وقت را تلف نکنیم.

پس از تروما

مثل همیشه، افشاگری‌های بیشتری از آن چیزی بود که می‌توانستیم بدون اینکه به یک رمان کامل بپردازیم، چوب را تکان دهیم یا بپوشانیم. بنابراین احتمالاً برخی از موارد مورد علاقه شما را از دست داده ایم. اگر نمایش را از دست دادید، ما آن را برای شما در دکل قرار می دهیم. همچنین می توانید پوشش ما از برندگان و بازندگان را بررسی کنید.منبع

بسیار مورد انتظار: تریلرهای بازی های ویدیویی برای The Game Awards همان تبلیغاتی هستند که برای Super Bowl هستند. برخی از مردم فقط برای مشاهده فاش‌های بازی‌های اعلام‌نشده و به‌روزرسانی‌هایی که منتظرشان هستند تماشا می‌کنند و نمی‌توانند به این موضوع اهمیت دهند که چه کسی برنده شده است. بنابراین به روش سنتی، ما برخی از موارد دلخواه خود را برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که ممکن است نمایش را از دست داده باشند (در بالا) انتخاب کردیم.

خیلی وقت است که یک بازی Armored Core را دیده‌ایم که تقریباً وجود آن را فراموش کرده‌ایم – نه، ما ندیدیم. تیراندازی مکانیکی سوم شخص FromSoftware از زمان عرضه آن در سال 1997 راه طولانی را پیموده است. اگر همه پلتفرم ها و دنباله های مستقیم مانند Armored Core 2: Another Age را در نظر بگیرید، 23 بازی در این سری وجود دارد. در یک مقطع، FromSoftware مشغول انتشار یک یا چند بازی در سال بود تا اینکه Armored Core: Last Raven Portable در سال 2010. ما به ترتیب از ACV و AC: Verdict Day در سال 2012 و 2013 خبری از این فرنچایز نداشتیم. بنابراین ما نمی توانیم منتظر باشیم تا بیشتر از این یکی را ببینیم.

بخونید:  جوایز اپ استور اپل به برنامه ها و بازی های برجسته 2022 افتخار می کند

رئیس جنایتکار: راکی ​​سیتی

استودیوی Sad Cat در E3 2021 Replaced را معرفی کرد، و همچنان مانند یک جانشین معنوی برای پلتفرم Deadlight با اسکرول جانبی 2.5 بعدی است. تنظیمات فوق العاده رندر شده اند و نورپردازی بی عیب و نقص است. اگر بازی Sad Cat به خوبی Tequila Works Deadlight اجرا شود، یک برنده در دستانش خواهد بود.

هادس دوم

After Us شبیه یک بازی Jenova Chen به نظر می‌رسد، که چیز بدی نیست – چن به خاطر طراحی بازی‌هایش در Flow، Flower، Journey و سایر بازی‌های Thatgamecompany که ریاست آن را بر عهده دارد، مشهور است. با این حال، After Us بازی او نیست. این بازی که توسط استودیو Piccolo و Private Division توسعه یافته است، به نظر می‌رسد که سبک‌های سنگینی شبیه چن دارد که در تریلر آن مشهود است. ما قطعاً می خواهیم بیشتر از این بازی ببینیم.

جایگزین شد

نیمه دیو با مشت بزرگ در حال بازی در بازی ویدیویی خودش است. آره. آره. او دو نفر دیگر داشت – پسر جهنمی: سگ های شب و پسر جهنمی: علم شر – اما هر دو کاملاً آشغال بودند. به سختی می توان گفت که این یکی چقدر خوب اجرا می شود، اما حداقل استایل کمیک بوک بسیار جالب است.

جای زخم در بالا

خوب، بیایید این را از سر راه برداریم. Crime Boss: Rockay City شبیه نسخه‌ای مستقیم از Grand Theft Auto: Vice City به نظر می‌رسد، اما با پوششی مدرن که در دهه 90 به جای دهه 80 تنظیم شده است. باز هم، این لزوما چیز بدی نیست. از تریلر، خوب به نظر می رسد و مانند Vice City، دارای استعدادهای صداگذاری بزرگی است. وقتی نام‌هایی مانند مایکل مدسن، کیم بیسینجر، دامیون پویتر، بنی ترجو، دنی گلاور، مایکل روکر، و وانیل آیس را حذف می‌کنیم، نگران نباشید (متاسفم، فقط باید به آن یکی بخندید).

بخونید:  مشخصات جدید 12 ولت می تواند به معنای پایان ذوب اتصالات برق RTX 4090 باشد

به نظر می رسد Post Trauma یک بازی ترسناک سوم شخص باشد که به بازی Resident Evil اصلی بازمی گردد. دلیلش این نیست که دوبرمن‌های مرده در حال پریدن از پنجره‌ها هستند و باعث ترس شما می‌شوند، بلکه بیشتر به این دلیل است که زوایای دوربین ثابتی دارد که ممکن است ناراحت‌کننده باشد. حتی تریلر نشان می دهد که بازیکن یکی دو بار با دوربین ثابت دست و پا می زند. این تیزر هیچ دشمنی را نشان نمی دهد و به نظر می رسد که در مورد حل پازل های سورئال است. اما هنوز زود است. ما باید بیشتر ببینیم.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده

چه بگوییم؟ هادس دوم است. اگر هر بازی سزاوار یک دنباله است، این یکی است. ماجراجویی هک ان اسلش سرکش از بازی‌های Supergiant یکی از بهترین عناوین منتشر شده در سال 2018 بود و این موضوع می‌گوید که با توجه به رقبای این بازی God of War و Red Dead Redemption 2 بسیار زیاد است. بازیکنان به‌جای تلاش برای فرار از Hades تلاش خواهند کرد تایتان کرونوس را شکار کرده و بکشید. این بازی هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما شایسته است در لیست تماشای شما باشد.

یهودا

از خالق Bioshock، کن لوین، Judas آمده است. این یک تیرانداز ماوراء الطبیعه اول شخص با تریلر است که به قدری عجیب است که به سختی می توان آن را با کلمات بیان کرد. شما فقط باید این یکی را تماشا کنید و ببینید آیا می توانید آن را بفهمید یا خیر. گفته می شود، به نظر سرگرم کننده است و به اندازه کافی شبیه Bioshock است که قطعاً علایق ما برانگیخته می شود. همچنین لازم به ذکر است که سازندگان تریلر را با استفاده از موتور درون بازی ساخته اند، بنابراین پیش نویس نهایی باید تماشایی به نظر برسد.

بخونید:  3D DRAM is coming, but we don't know how to build it - yet

Armored Core VI: Fires of Rubicon

بازی Mad Head در ابتدا Scars Above را حدود سه ماه پیش معرفی کرد. توسعه دهنده مستقل از The Game Awards استفاده کرد تا ما را با یک کلیپ گیم پلی کوتاه (یک دقیقه ای) به روز کند. این یک بازی تیراندازی سوم شخص با تکنولوژی، سلاح ها و پازل های جذاب است. آیا شبیه روح است؟ توسعه‌دهنده می‌گوید: «Scars Above یک تیرانداز اکشن و ماجراجویی سوم شخص علمی تخیلی چالش برانگیز است که حس ارزشمند غلبه بر دشواری را با داستانی جذاب و پیچیده ترکیب می‌کند که در یک دنیای بیگانه مرموز برای کاوش اتفاق می‌افتد.» پس تو به ما بگو

بعد از ما