10 شوخی فنی برتر | TechSpot


شوخی ها می توانند عالی باشند. آنها یکی از معدود چیزهایی در زندگی هستند که اکثر مردم می توانند به صراحت در مورد عالی بودن آنها توافق کنند. شوخی‌ها با ویدیوهای گربه، آب نبات، و چیزهای رایگان یکسان است — همه آنها را دوست دارند — به جز آن پسری که می‌شناسید، اما او هنوز از آخرین شوخی شما درد می‌کند. سبک شو، جو!

احتمالاً قبلاً بعضی از اعضای خوش شانس زندگی خود را در یک زمان مسخره کرده اید. شاید شما از بالشتک فروتن استفاده کرده اید یا از جاروبرقی بر روی فردی که کاملاً خواب است استفاده کرده اید. اوقات خوش. اما آیا واقعاً به پتانسیل شوخی خود ادامه می دهید؟

شما فردی با فناوری هستید و زمان آن رسیده که شوخی های شما این را نشان دهد. ما چند ایده داریم …

1. صفحه نمایش رایانه را وارونه کنید

این شوخی کوچک باعث می‌شود تا زمانی که قرار است در حال کار یا صعود به اورست (یا چیز دیگری به همان اندازه دشوار) باشید، از توییتر خودداری کنید.

برای ویندوز: روی Desktop > Display Settings > تغییر جهت صفحه به Landscape (تغییر شده) راست کلیک کنید.

برای مک: کلید Option را نگه دارید و به System Preferences بروید. در حالی که هنوز کلید گزینه را نگه داشته اید، به نمایشگرها بروید. گزینه ای به نام چرخش ظاهر می شود و می توانید صفحه را برگردانید و آن را ذخیره یا لغو کنید.

2. با تغییر دادن نشانگر ماوس مردم را دیوانه کنید تا دائماً مشغول به نظر برسید

این شوخی ساده باعث می شود قربانی شما فکر کند رایانه اش همیشه معلق است در حالی که واقعاً اینطور نیست. هر وقت مکان نما شلوغ را می بینم، عصبانی می شوم. نمی تواند کمک کند. تصور صرف این شوخی که برای من اتفاق می افتد باعث می شود که بخواهم چیزی را مشت کنم. اما، اگر قول می‌دهید که هرگز از آن برای من استفاده نکنید، در اینجا دستورالعمل‌ها وجود دارد:

برای ویندوز: به Settings > Mouse > Pointers بروید و نشانگر Normal را به “کار” تغییر دهید.

برای مک: این گزینه شوخی به راحتی در دسترس نیست، اما همچنان می توانید مکان نما را به هم بزنید. به System Preferences > Accessibility > Display بروید و اندازه مکان نما را تا آخر به سمت راست بکشید تا نشانگر ماوس غول پیکر شود. در حالی که در آن هستید، ممکن است تنظیمات دیگر نمایشگر مانند معکوس کردن رنگ ها و بالا بردن کنتراست را نیز به هم بزنید.

3. استاد اضافات شوم تصحیح خودکار شوید

این شوخی ساده اما بیش از حد خسته کننده را می توان به روش های متعددی انجام داد و بسته به قربانی خود می توانید با رایانه یا تلفن هوشمند او کار کنید. فرض اصلی در اینجا اضافه کردن یک ورودی سفارشی به ویژگی صفحه کلید AutoCorrect برای جایگزینی یک کلمه رایج (یا نوار فاصله) با چیز دیگری است.

شما می توانید ظریف باشید و فقط یک کلمه درست تایپ شده را با یک اشتباه تایپی جایگزین کنید. آزاردهنده است، درست است.

یا می توانید به دنبال ارزش شوک باشید و چیزی اضافه کنید که شما را بی اختیار بخنداند – مانند تغییر “سلام” به “I love watching Jersey Shore”. فقط برای مقابله با هر پیامدی که ممکن است رخ دهد آماده باشید.

برای مایکروسافت ورد: از منوی اصلی گزینه File > Options > Proofing > AutoCorrect Options را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید این در کل سیستم باشد، می‌توانید به جای آن از AutoHotkey استفاده کنید.

Word در مک: Word > Preferences > Autocorrect.

برای مک: System Preferences > Keyboard > Text > روی علامت Plus در پایین سمت چپ کلیک کنید.

برای Google Docs: Tools > Preferences > Substitutions. مطمئن شوید که کادر کنار «جایگزینی خودکار» علامت زده شده باشد.

برای اندروید: به Settings > Language & Input > Google Keyboard (یا دیگر صفحه کلید پیش فرض) > Text Correction > Personal Dictionary بروید.

برای آیفون: به تنظیمات > عمومی > صفحه کلید (مطمئن شوید که تصحیح خودکار روشن است) > جایگزینی متن > «اصلاحات» خود را اضافه کنید، بروید.

4. طرح صفحه کلید را به DVORAK تغییر دهید

یک جایگزین سریعتر، این یک راه سرگرم کننده برای بهم زدن با کسی بدون نیاز به انجام کارهای زیادی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چیدمان صفحه کلید جایگزین Dvorak را فعال کنید که اکثر کاربران با آن آشنا نیستند.

به Settings > Region and Language > Keyboards > Change Keyboards بروید، سپس روی دکمه Add کلیک کنید و طرح Dvorak (یا هر طرح تصادفی دیگری را که می خواهید) انتخاب کنید. پس از انجام این کار، از منوی کشویی بالا برای تنظیم پیش فرض استفاده کنید. احتمالاً می خواهید به زبانه نوار زبان ورق بزنید و آن را نیز مخفی کنید، بنابراین ترفندها به راحتی قابل کشف نیستند.

5. سنسور ماوس آنها را با یک یادداشت Post-it مسدود کنید

6. با والپیپر صفحه نمایش شکسته به قربانی خود حمله قلبی کنید

شوخی های ساده می توانند به اندازه شوخی های پیچیده تاثیر داشته باشند. تنظیم سریع کاغذدیواری افراد آسان است و می تواند مقداری شوک ایجاد کند، اما برای بهترین نتیجه ممکن است بخواهید از صفحه اصلی عکس بگیرید و جلوه شیشه ترک خورده را روی آن اضافه کنید. چند برنامه وجود دارند که می توانند این کار را برای شما در اندروید و آیفون نیز انجام دهند.

7. کارهای زمانبندی کار را برای راه اندازی برنامه های تصادفی (یا یک وب سایت) تنظیم کنید.

تصور کنید که هر چند دقیقه یک برگه جدید به یک صفحه خاص باز می شود. مزاحم.

حالا تصور کنید که سعی کنید سریع آن را عیب یابی کنید و شانسی نداشته باشید (در حالی که تب جدید مدام باز می شود.)

وظیفه را در زمانبندی دفن کنید و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق خواهد افتاد. وارد شوید و یک کار جدید ایجاد کنید، از طریق جادوگر اجرا کنید و برنامه اجرایی مرورگر را انتخاب کنید، نام سایت را در کادر آرگومان ها وصل کنید و سپس برنامه را طوری تنظیم کنید که هر 5 دقیقه (یا هر دقیقه — بسته به اینکه چقدر دیوانه هستید، کار تکرار شود. هستند.)

8. صداهای سیستم را جایگزین کنید

مانند بسیاری از شوخی های ذکر شده در اینجا، همه اینها در رویکرد است. این رویکرد ساده برای شوخی‌هایی که زمان کوتاهی دارند خوب است: مجموعه‌ای از فایل‌های ‘.wav’ را دانلود کنید و صداهای سیستم رایج شوخی‌ها را از طریق کنترل پنل جایگزین کنید. مثال: هنگامی که آنها یک ایمیل جدید در Outlook یا سایر سرویس گیرندگان ایمیل دریافت می کنند.

اگر ظرافت موضوع شماست و زمان بیشتری برای سرمایه گذاری روی این شوخی دارید، از یک ویرایشگر صدا (مانند Audacity) استفاده کنید و بین صدای پیش فرض (برای دریافت ایمیل یا موارد دیگر) و فایل های صوتی که استفاده می کنید، سکوت زیادی ایجاد کنید. . این یک شکاف بزرگ بین آنچه باعث ایجاد صدا می شود – ورود به ویندوز، ظاهر شدن یک اعلان امنیتی یا هر چیز دیگری که شما تصمیم می گیرید – و جلوه صوتی انتخابی شما ایجاد می کند. جیغ های وحشتناک یک پیشنهاد رایج است، اما چرا چیز جدیدی مانند صدای کودکی که چیزی را زمزمه می کند امتحان نکنید؟

9. نمادهای دسکتاپ را جابجا کنید، یک اسکرین شات بگیرید، به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید

از دسکتاپ فعلی قربانی یک اسکرین شات بگیرید، آن را به عنوان تصویر زمینه دسکتاپ تنظیم کنید و سپس آیکون ها و نوار وظیفه را مخفی کنید. در ابتدا، همه چیز عادی به نظر می رسد، اما هیچ چیز به هیچ کلیک ماوس پاسخ نمی دهد. روش دیگر گرفتن اسکرین شات از دسکتاپ، تنظیم آن به عنوان تصویر زمینه، جابجایی برخی آیکون ها و گرفتن اسکرین شات دیگر است. این کار را تا زمانی تکرار کنید که یک دسکتاپ بسیار درهم و برهم داشته باشید، فقط چند آیکون داشته باشید که واقعاً کار کنند و قربانی برای یافتن موارد قابل استفاده به جستجو رها شود.

10. یک ماوس یا صفحه کلید بی سیم را به برق وصل کنید و کامپیوتر قربانی خود را از دور کنترل کنید

در گذشته، برنامه‌های VNC مانند تروجان (اما خوش‌خیم) وجود داشت که می‌توانستند با مردم سر و کله بزنند، اما دیگر کار نمی‌کنند. از طرف دیگر، نصب چیزی مانند TeamViewer یک گزینه مفصل برای یک شوخی است، اما گزینه ای که بیش از همه به برنامه ریزی نیاز دارد.

با این حال، اگر در یک محیط اداری با رایانه های شخصی رومیزی هستید، کافی است یک موس بی سیم و گیرنده صفحه کلید را در پشت رایانه شوخی وصل کنید و آن را از روی میز خود کنترل کنید.

هنگامی که ماوس به خودی خود شروع به حرکت، شروع برنامه ها و تایپ پیام های عجیب و غریب بر روی صفحه می کند، شخص دریافت کننده گم می شود. این را با یکی از شوخی های بالا ترکیب کنید و به خوبی می خندید.

الان برای چه چیزی منتظری؟

هدف خود را مشخص کنید، خنده های شیدایی خود را کنترل کنید و دست به کار شوید. چون شوخی خوب بهترین نوع کار است.منبع