8BitDo پیش خرید گیم پدهای Ultimate C را با قیمت کمتر از 20 دلار باز می کند.

سازنده کنترلرهای بازی شخص ثالث 8BitDo اکنون پیش سفارش نسخه جدیدی از یکی از محبوب ترین پیشنهادات خود را می پذیرد.

بررسی سریع صفحه محصول 8BitDo 62 محصول از جمله کنترلر، دانگل، کابل و لوازم جانبی را نشان می دهد. آنها حتی یک چوب آرکید راد و محصولاتی برای نینتندو سوییچ دارند. و چه کسی می‌تواند ماوس بی‌سیم با مضمون NES را فراموش کند؟

مدل بی‌سیم جدید مانند مدل اصلی دارای پایه شارژ نیست. در عوض، باید باتری قابل شارژ را با استفاده از یک کابل USB استاندارد پر کنید. علاوه بر این، هم تازه واردان با سیم و هم بی سیم، مجموعه ای از پدل های اضافی در پشت کنترلر را ندارند و هیچ کدام از طرح بندی دکمه های سفارشی از طریق نرم افزار 8BitDo پشتیبانی نمی کنند.

در غیر این صورت، به نظر می‌رسد که گیم‌پدهای جدید مشابه خواهر و برادرهای قبلی خود هستند. هر دو با ویندوز، اندروید، Steam Deck و Raspberry Pi سازگار هستند و دارای ویژگی هایی مانند تریگرهای آنالوگ، عملکرد توربو، لرزش سر و صدا و بافت ضد لغزش هستند. نسخه بی سیم با یک بار شارژ تا 25 ساعت بازی می کند و دارای دانگل بی سیم، کابل و باتری قابل شارژ است.

همچنین یک نسخه سیمی با قیمت 19.99 دلار وجود دارد. بنابراین، چه چیزی متفاوت است؟

کنترلرهای جدید Ultimate C 8BitDo در 31 می عرضه می‌شوند و از امروز در آمازون برای پیش‌سفارش در دسترس هستند. اگر مشکلی ندارید که به کابل متصل شوید، کنترلر سیمی با قیمت 19.99 دلار یک معامله باورنکردنی است.

بخونید:  مشخصات جدید 12 ولت می تواند به معنای پایان ذوب اتصالات برق RTX 4090 باشدمنبع

ایجاد: 8BitDo یکی از معتبرترین سازندگان کنترلرهای شخص ثالث در بازی است. آن‌ها از سال 2013 وارد تجارت شده‌اند و بر محصولاتی با سبک قدیمی تمرکز کرده‌اند که بسیار شبیه سخت‌افزار اصلی شرکت‌هایی مانند نینتندو، سونی، مایکروسافت و سگا هستند.

کنترلر بی سیم 8BitDo Ultimate C 2.4G به عنوان نسخه ساده شده Ultimate Wireless 2.4G موجود با قیمت پایین تری ارائه می شود. نسخه اصلی هنوز در رنگ‌های سفید، مشکی یا صورتی با قیمت 49.99 دلار موجود است، اما مدل جدید – در رنگ بنفش یاسی یا سبز زمینه انتخابی شما – خریداران را تنها 29.99 دلار بازگرداند.